Зимова рибалка на ліня

Зимова рибалка на ліня

Дехто вважає, що ловля ліня взимку неможлива, так як цей вид риби в холодну пору року заривається для зимівлі в мул і не проявляє активність. Як виявилося, це не зовсім так. Отже, як ловити лина в зимовий період? По-перше, потрібно вибрати час, коли риба буде активною. Лінь прокидається при позитивній температурі і стійкому тиску – під час відлиги.

Зимовий вудильник на ліня
Зимовий вудильник на ліня

Риболовля повинна здійснюватися на тих ділянках водойми, де з минулого року залишилися водорості. У перспективних, на думку рибалки, місцях проробляються лунки. Зимові снасті розташовують півколом, між ними має бути відстань близько метра. Риболовля здійснюється з використанням спеціального зимової вудочки. Вудочки повинні бути оснащені волосінню завтовшки в 0,12 міліметрів – це цілком достатньо для виведення зимової риби.

На волосінь потрібно закріпити невелике грузило у вигляді дробинки і гачок. Риболовля з мормишкою проводиться в один вудильник тільки в тому місці, де спостерігається активність риби. Кивок буде служити для вас сигналізатором клювання, а поплавок використовують дуже рідко. Якщо ви ловите без мормишки, то сміливо насаджуйте на гачок хробака.

Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017