Зимова рибалка на жереха

Зимова рибалка на жереха

Жерех – це вид риби, яку досить важко впіймати влітку, не те, що взимку. І ловля жереха взимку може вдатися тільки дуже вмілому рибалці. Взимку рибу можна зловити при риболовлі без особливих затій тільки тоді, коли водоймище не замерзає. Жерех взимку у відкритих водоймах не змінює своїх звичайних звичок, риба не скочується в зимувальні ями.

Жерех зимою
Жерех зимою

Зазвичай жерех попадається на гачок взимку при риболовлі на який-небудь інший вид риби, так як по льоду його спеціально шукають вкрай рідко. Зазвичай жерех клює при лові судака методом стрімкого блесніння в нижній течії на великих річках. Великі екземпляри взимку можна дістати на річках нижче перекатів, тобто, – на звалах. У цих місцях глибина починає різко збільшуватися, в результаті звал закінчується зимувальною ямою. Жерех взимку проявляє активність тільки в ранковий час.

Зимова ловля передбачає використання інших приманок. Блешня на жереха має бути придатною для стрімкого блесніння. На що ловити жереха в зимовий час, якщо не на блешню? Звичайно, на живця: на фото ви можете побачити, як правильно насаджувати на гачок дрібну рибку. Уподобання у цього хижака такі ж, як і у судака: рибка повинна мати сріблясту забарвлення і форму тіла, як у уклейки.

Живець на жереха
Живець на жереха

Зловити жереха можна не тільки на живця, але й на великих (10-20 грамів) розмірів мормишки, виготовлені своїми руками, оснащені мальком. На фото ви можете побачити блешні, які часто використовуються при риболовлі на річках. Вони виглядають як напівконус або великий конус, виконаний зі свинцю. В кінець приманки упаюється гачок номера 10-12, живця розміщують на гачку так, щоб не було видно жала.

Конусна мормишка
Конусна мормишка

Приманкою потрібно грати у самого дна: іноді її потрібно опускати на дно, щоб підняти з місця мул. Взимку при лові на мормишку риба надає малий опір, тому часті випадки вилову трофеїв. Але все-таки жерех трохи наполегливіше зимового окуня, однак, з таким опором може впоратися і початківець риболов. Але потрібно бути готовим до ривка проти течії: інакше снасті можуть зламатися.

Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017