На що клює карась 

На що ловити карася

В даній публікації мова піде про непросту і вибагливу до кльову рибу – карась. Місця проживання різні, він може жити майже всюди але перевагу віддає озерам і очеретам.

Завдяки своїй здатності зариватися в мул карася майже неможливо зловити сіткою хоча у багатьох це непогано виходить. Розглянемо ж той нюанс на що найбільше карась любить клювати.

Безумовно основними ласощами карася є черв’як, але ніяк не городній а краще лісовий червоний або гнойовий. Тісто допомагає лише в липні місяці при жаркій погоді як і кукурудза хоча клювання будуть рідкісні зате трофейні.

Все таки якщо йдете на карася беріть черв’яків і макуху.

Ловити краще на донку улов буде крупніше але треба терпіння ну і для розваги візьміть одну вудку поставивши глибину 0.5 метрів ви без проблем будете ловити карася розміром з долоню обов’язковою умовою служить очерет і озеро.

Не потрібно насаджувати довгих черв’яків використовуйте коротких і не товстих що б клювання було підсікаєме і риба повністю його проковтнула. Макуха теж не мало важлива в якості приманки а так само висівки і хліб.

Червяк - краща наживка на карася
Червяк – краща наживка на карася

Намагайтеся не кидати на глибину а краще уздовж берега або до очерету там ймовірність більше. Після кожного клювання міняйте черв’яка не треба їх жаліти, наживка повинна бути свіжою і бадьорою – живий черв’як на гачку обіцяє більший улов ніж мертвий.

Для будь-якої рибалки головне вибір наживки і успіх вам забезпечений. Ловити карася краще в тиху ранкову погоду і черв’як повинен бути гнойовим його запах і рухливість дає велику перевагу для приманки і улову ніж городні черв’яки. Гнойовий більш живучий і сильний. Все тепер справа за малим.

Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

 

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

На що клює карась : 1 комментарий

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017