Рибалка на тваринні приманки літом

Літня ловля на тваринні приманки.

В якості тваринних приманок влітку використовуються в основному комах і їх личинки. Ловля може вестися в різних шарах води, але краще за все риба клює біля поверхні. Як запастися комахами, як їх насаджувати на гачок, де ловити рибу. Про це і не тільки розповідається в даній статті.

Основними літніми тваринними приманки є комахи та їх личинки. Риба в цей час активно харчується знайомою для неї їжею. Ловити можна будь-які види риб, але найчастіше попадається лящ і язь, головень і чехонь, жерех і плотва. Найбільш перспективна поверхнева ловля, але непоганий улов може бути при ловлі з дна.

Ловля на коника

Хороше клювання риби на коника спостерігається на ділянках річок, які протікають через території лугів. Цю наживку люблять різні риби, починаючи з плотви і єльців і закінчуючи жерехом і язем. Найкраще використовувати снасті для поверхневого лову: нахлист, кораблик, поплавочная вудка. Щоб зловити коника, потрібно озброїтися невеликим сачком і просторим посудом з отворами. Гачок повинен бути невеликого розміру, але з тонкого дроту з довгою цівкою. Коник насаджується за нижню частину комахи, жало виводиться в області голови.

Коник як наживка для рибалки
Коник як наживка для рибалки

Використання річковика

Річковик або шитик – це комаха невеликої величини буро-коричневого кольору. Чимось він нагадує велику моль. Комаха живе на берегах річок і водойм, зарослих травою. Шитик спочатку намагається втекти від рибалки, а потім злітає. З приходом сутінків річковик масово починає літати над поверхнею води, іноді на секунду торкаючись водної гладі. Ця комаха є ласощами для красноперки і плотви, підлящика і великого ляща.

Річковик (шитик) в якості наживки
Річковик (шитик) в якості наживки

Личинки шитика ховаються в саморобні будиночки і живуть в багатій киснем воді (струмки, річечки і ключі). Але для великої риби будиночок не стає перешкодою, Вона заковтує личинку разом із «будовою». Для насадження потрібно невеликий, але гострий гачок, відповідний розмірами приманки.

Використання бабки

Відмінною насадкою в літню пору є бабка. Її любить великий язь, головень, жерех, окунь і лящ. Бабка відома всім рибалкам, для лову на цю комаху необхідно використовувати снасті для поверхневої ловлі. А ось личинка бабки має довжину до 6 см. Вона живе в водній рослинності і харчується личинками і дрібними комахами. Виліт бабки доводиться на кінець весни і початок літа. На гачок 5-7 номера насаджується одна личинка з боку головки. Ловити можна в різних шарах води.

Личинка бабки (стрикози)
Личинка бабки (стрикози)

Метелики-поденки

Метелики-поденки є комахами невеликих розмірів. Мешкає личка поденки в обривистих берегах під водою. Виліт комах відбувається в червні-липні в нічний час. Запастися комахами в цю пору нескладно. Досить увімкнути світло фар автомобіля і розстелити на березі велике покривало перед фарами. Метелики летять на світло і падають на покривало. Рибалці залишається тільки зібрати комах і насадити їх на гачок. Ловля ведеться вночі в проводку в тих місцях, де спостерігається масовий виліт поденки. Клює практично вся біла риба.

Метелики-поденки в якості наживки
Метелики-поденки в якості наживки

Вміле і своєчасне застосування тваринних насадок влітку забезпечить рибаків хорошим уловом. Важливо підбирати приманку, яка відповідає сезону, і правильно подавати її рибі. Тоді клювання не змусить себе довго чекати.

Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

 

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017