Сир як насадка для рибалки

Використання сиру як насадки для ловлі риби

З безлічі рибальських насадок, що практикуються вітчизняними любителями рибалки, сир, напевно, одна з найбільш нетрадиційних. З іншого боку, знаючі риболови вже оцінили його як вірний засіб спортивної риболовлі при ловлі практично будь-яких видів риб.

Тільки прісноводні хижаки можуть відмовитися від правильно запропонованої сирної насадки, але особливо емоційна і приваблива ловля на сир головня і язя.

Існує багато різновидів сирів і ще більше їх марок. Яку з них придбати для чергової риболовлі – вибирати вам, адже постійний пошук і експерименти не менше цікаві і корисні, ніж сам процес ловлі.

Бувалі рибаки вважають найбільш ефективною насадкою ароматний сир. У цій іпостасі можна запропонувати едамський сир, російський, мармуровий або чеддер.

Вони відносяться до категорії твердих сирів, тому для насаджування ріжуться на невеликі кубики в залежності від застосовуваного гачка. Насаджувати їх можна по типу картоплі. Любителі волосяного оснащення насаджують сирні кубики традиційним для себе способом.

Сир на волосяному монтажі
Сир на волосяному монтажі

Інша категорія сирів – розсипчасті сири. Ті ж датський або стилтон, просто так на гачок не наживеш, тому рекомендують робити з такого сиру кашу, яка досить міцно втримається на гачку.

М’які сири годяться не тільки для рибальських бутербродів. Якщо замісити їх на зразок тіста з додаванням прикормочної суміші або інших складових, традиційно застосовуваних для приважування і ловлі риби, то можна відкрити цілком уловисту насадку, записавши себе в її автори.

Відзначається, що практика ловлі головня і язя на сир, правда, здебільшого зарубіжна, ніж вітчизняна, рекомендує використовувати в якості рибальської насадки ароматний сир пармезан.

Ловити на сир можна як за допомогою донної снасті, так і звичайної поплавковою вудкою. В останньому випадку найкраще запропонувати рибі приманку, поміщаючи її в вікна або уздовж кордону водної рослинності.

Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

 

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017