Вінегрет для рибалки. Приготування і застосування

Вінегрет, рослинна риболовна насадка з овочів придатна для ловлі в будь-який сезон.

При всій простоті, ця рослинна насадка може бути застосована практично для будь-якого сезону. Свою назву серед рибалок вона отримала в силу деякої схожості рецептури і інгредієнтів відомого всім вітчизняного салату, тоді як насправді являє собою ні що інше, як бутерброд з декількох овочів.

Причому практика використання вінегрету на підлідній ловлі, іноді показує гідні результати при ловлі краснопірки, плотви і навіть зовсім не вегетаріанця – окуня. Влітку приманка придатна для поплавкової вудки, донок, годівниць і інших снастей.

Підготовка насадки до риболовлі включає в себе необхідність нарізки невеликими кубиками плодів моркви, червоного буряка, картоплі і листя капусти. Габарити кубиків слід вибирати відносно використовуваних гачків.

Природно, що розміри насадки для зимової рибалки повинні бути скромніше, ніж при весняній або літній ловлі.

Для того, щоб приманка була трохи м’якшою і краще «сиділа» на гаку, готові кубики піддають нетривалому запарюванню в окропі, а потім зливають через друшляк.

Після цього, помістивши овочі в тару, їх заливають рослинним маслом і залишають «доходити» 8-10 годин.

Зберігати вінегрет можна в звичайній банку зі скла або тарі з харчового пластику. При зберіганні більше 2-3 днів, краще помістити вінегрет в холодильник, а більш цього терміну, приманку бажано не застосовувати.

Різнобарвний «черв’ячок» непогано привертає рибу, як своїм контрастним зовнішнім виглядом, так і ароматом олії. Деякі рибалки при цьому вважають за краще використовувати не сирі, лише злегка ошпарені в окропі, а повністю варені овочі.

Зазвичай на гачок насаджують 3-4 кубика насадки при будь-якому їх чергуванні з таким розрахунком, щоб заховати жало гачка в останньому кубику, але забезпечити його легкий прокол крізь наживку при клюванні.

Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

 

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017