Як ловити рибу на коника

Коник, як добувати, зберігати і використовувати наживку

Описувати коника детально навряд чи є необхідність, оскільки знайомі з ним практично всі, хто хоч раз брав в руки вудку або просто проводив час на природі. Знають більшість рибалок і про його придатності в якості наживки при ловлі, як з поверхні, так і з дна. Причому деколи такою наживкою цікавляться, здавалося б, «далекі» від неї риби.

Коник представляє собою прямокрилу стрибучу комаху, якою власне і називають зеленого коника, і кобилку, і навіть окремі види дрібної сарани. Суть не в цьому, головне, що насадка ефективно працювала.

Видобувають наживки шляхом активного лову в степах, на луках, у садах і городах, по берегах водойм, де він мешкає в трав’яній рослинності. Найкраще для лову озброїтися сачком, тоді процес піде швидше і вдаліше.

Спійманих коників поміщають в тару з щільною кришкою, в якій обов’язково є отвори для доступу кисню. Хтось використовує для цього пластикову пляшку «півторашку», хтось баночки від майонезу, оселедця і інших продуктів.

Зустрічається коник практично з початку липня і до пізньої осені, тому тривале збереження насадки вважається недоцільним. Перед поміщенням в тару, деякі рибалки відривають конику «стрибальні» ноги, щоб він не втік і краще брався рибою або тільки нижню частину ніг до «стегна».

Здається, що для великих особин така дія може бути виправданою, тоді як дрібних, можна насаджувати разом з ніжками. При нахлистовій ловлі, навпаки, слід зберігати максимально природний вигляд наживки.

Насадка ця універсальна і може застосовуватися при ловлі впроводку, нахлистом, корабликом, поплавковою або донною снастю.

Варіанти насаджування коника на гачок
Варіанти насаджування коника на гачок

Насаджують коника шляхом проколу жалом через голову і виводом гачка в черевце або навпаки проколом в черевце і виведенням через голову. Практика знає випадки насадження коника шляхом наскрізного проколу тіла біля голови, або шляхом введення гачка в задню частину черевця і залишення його в тілі комахи, коли насадження проводиться за типом одягання панчохи.

У випадку з дрібними кониками, їх можна насадити на один гачок кілька штук. Придатна наживка для рибалки на головня, язя, плотви, краснопірка, жереха і інших риб.

У практиці рибалок є випадки, коли така насадка дуже ефективно працювала при ловлі сазана і коропа.

Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

 

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017