Як приготувати Геркулес для рибалки

Геркулес, насадка для рибалки

В якості самостійної рибальської насадки пластівці Геркулеса чудово зарекомендували себе при ловлі білої риби, наприклад плотви, карася, коропа. Відмінний результат показують вони і в складі так званих бутербродів з перловкою або кукурудзою при ловлі коропових риб.

Так чи інакше, така насадка варто того, щоб випробувати її особисто на наступній же рибалці. «Добувати» Геркулес слід в продуктовому магазині у відділі круп.

Один з найпростіших способів приготування пластівців до рибалки полягає в наступному. Необхідну кількість Геркулеса просівають на ситі, відбраковуючи пошкоджені пластівці і крихти, після чого поміщають їх в стару капронову панчоху і опускають в киплячу воду.

В панчосі пластівці відварюють близько 20 хвилин, не забувши злегка підсолити воду. Як варіант, можна додати у воду трохи цукрового піску. Після закінчення варіння, Геркулес витягують з панчохи і розкладають на аркуші паперу або чистої тканини таким чином, щоб вони не торкалися одне одного. Це необхідно для правильного підсушування насадки.

Не рекомендується використовувати для цього газету, оскільки типографська фарба, віддаючи свій запах насадці, істотно знижує привабливі властивості пластівців.

Просушування Геркулесу
Просушування Геркулесу

Потім пластівці злегка посипають пшеничним або кукурудзяним борошном і зверху прикривають аркушами паперу. Приблизно через 4-5 годин Геркулес “дозріє» і буде придатний в якості рибальської насадки.

Зберігають пластівці в окремій баночці, яка виключає можливість їх пошкодження. Насаджувати на гачок слід по кілька пластівців одночасно або застосовувати їх як складову поширених бутербродів.

При насадженні Геркулеса як самостійної наживки, непогано зарекомендувала себе так звана «ромашка». У цьому випадку, пластівці після насадження повертаються в різні від гачка боку, утворюючи при цьому подібність суцвіття ромашки.

Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

 

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017