Як приготувати пшеницю і перловку для рибалки

Насадка для рибалки перловка і пшениця

Здравствуйте шановні рибалки. У даній статті піде мова про дві насадки рослинного походження – це перловка і пшениця. Вони не просто об’єднані в одну статтю, так як вони використовуються для лову однієї і тієї ж риби на одні і ті ж снасті.

Тож почнемо.

Пшениця – насадка рослинного походження, яка застосовується для лову всіх мирних видів риб. Зараз не будемо розповідати вам історію пшениці, це, ну ніяк не відноситься до риболовлі.

Ось що має безпосереднє відношення до неї, так це спосіб приготування. Перший і найпростіший спосіб приготування пшениці – це її звичайне варіння на газовій плиті в каструлі, і, треба сказати, при такому методі пшениця виходить досить не погано.

Головне – не переварити. Перед процесом варіння її можна замочити на добу у воді, в такому випадку вам буде потрібно набагато менше часу для її приготування. Час приготування пшениці залежить від її сорту, свіжості і від багатьох інших параметрів. Але, як правило, вона вариться трохи більше гороху, десь 2 години 40 хвилин.

Засипати пшеницю необхідно вже в киплячу воду, варити її найкраще на маленькому вогні, щоб вона злегка кипіла. Критерієм готовності пшениці є те, що з шкірки з’явилася біла м’якоть, тобто готова пшениця, вона як би лопається.

Але не варто сильно переварювати пшеницю, так як в такому випадку її буде легко збити дрібній рибі.

Другий спосіб приготування. Для цього вам знадобитися хороший, підкреслюємо хороший термос, який відмінно тримає тепло протягом тривалого часу.

Тут все дуже просто, засипте пару стаканів пшениці в термос, потім залийте в термос крутого окропу, і швидко закрийте все це кришкою. Тепер найголовніше. Коли відкривати? Тут все не так просто, після 12 годин необхідно перевірити пшеницю, якщо вона недостатньо «розкрилася», тобто білу м’якоть взагалі не видно або видно погано, злийте воду і залийте новий окріп приблизно на 5 годин, іноді перевіряючи її готовність. Таким чином, шляхом проб і помилок, ви визначите оптимальний час для приготування пшениці.

Перловка для рибалки
Перловка для рибалки

Перловка є також насадкою рослинного походження, яка використовується для лову мирних видів риби. Процес приготування перловки точно такий же, як і процес приготування пшениці, відмінність лише в часі готування. Варити перловку також необхідно на повільному вогні, але тільки вже не 2-ві з гаком години, а від 20 до 40 хвилин.

Все залежить від риби, яку ви збираєтеся ловити. При лові уклейки немає необхідності сильно розварювати перловку, так як вона буде легко збиватися невеликою рибкою, для лову плотви час варіння становить приблизно 30-35 хвилин. При приготуванні в термосі, буде досить близько 3-4 годин, ідеально час приготування знову ж визначається дослідним шляхом.

Від бувалих рибалок чути багато різних рецептів приготування «фірмової» перловки або пшениці. Так, дехто при варінні додає в каші обсмажене льоне-сімя, і воно надає насадці сильний, привабливий для риби аромат. Ще один, менш ординарний рецепт, це додавання в уже готову перловку або пшеницю … горілки.

Це як би має сильно залучати рибу, але перед цим необхідно протягом декількох днів підгодовувати місце лову «горілчаною» кашею, щоб риба звикла до її незвичайного аромату. Також застосування різноманітних заводських атрактантів допомагає, за умови, що ви будете годувати місце лову з додаванням даного атрактанту в кашу для підгодовування.

Перловка і пшениця використовуються, як я вже було сказано, для лову мирних видів риб, як правило, на поплавкову снасть, звичайно, можна і застосовувати дані види наживки і при лові на фідер, але при даному виді ловлі перловка і пшениця легко збиваються і вам буде непросто підсікти рибу.

Перловка і пшениця використовується, в основному, для лову плотви, густери, підлящика, дрібного ляща, іноді на кілька перловин, насаджених на один гачок, попадається і головень вельми гідного розміру.

Перловка. Варіант насаджування на гачок
Перловка. Варіант насаджування на гачок

При ловлі на дані наживки необхідно використовувати невеликі гачки, виготовлені із тонкого дроту, щоб вони не «ламали» зерно на дві частини і його було не так легко збити рибі.

Як  вже було зазначено, можна додавати різні атрактанти. Експериментуйте, і рано чи пізно ви знайдете те, що шукали.

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017