Як варити горох для рибалки

Приготування гороху для наживки

Вітаємо всіх вас, шановні рибалки, любителі і професіонали. У цій розповімо Вам про таку наживку для ловлі риби, рослинного походження, як не лущений горох. Зверніть увагу, що якраз не лущений! Тож почнемо.

Горох є, мабуть, найулюбленішою наживкою для лову риби, досвідчених завзятих лящатників, а також любителів пополювати за коропом.

При цьому не важливо, на що Ви здійснюватиме ловлю. Це може бути і звичайна поплавочна снасть або сучасне фідерне вудилище. Ще раз звертаємо вашу увагу, що мова ведеться про не лущений горох, а саме про неочищений горох, який знаходиться в шкірці, так як ловля на магазинний, шліфований горох не така ефективна.

Перевагою даного виду наживки для ловлі риби є те, що на горох ловиться, як правило, велика риба. В основному на нього потрапляє хороша плотва, великий підлящик і лящ, короп, головень, густера, рідше – язь.

Але краще за все не лущений горох підходить для рибалки на крупного коропа ляща і головня. Риб’яча дрібниця чіпає його рідко, а навіть якщо і намагається з’їсти, у неї це не виходить, так як горох надійно сидить на гачку і, якщо його правильно приготувати, то практично не збивається мілкою рибою.

Як ви вже зрозуміли, головний секрет – це правильно приготувати горох для риболовлі, точніше грамотно підібрати співвідношення між його м’якістю і міцністю. Це, мабуть, найскладніше питання. Варити горох в каструлі не має сенсу, принаймні у мене ніколи не виходило таким чином його якісно приготувати. Він або розварюється, або виходить занадто жорстким.

Ось наша методика приготування не лущеного гороху як наживки для риболовлі. Перед тим, як почати його варіння, необхідно замочувати горох в холодній воді протягом доби, за цей час він злегка набубнявіє і вам знадобитися менше часу для його приготування. Після проведення вищеназваної процедури можна приступати до процесу варіння, але не все тут так просто.

Варити горох необхідно в капроновій панчосі. Засипаємо в нього пару жмень гороху і якомога щільніше перев’язуємо шнурком, потім все це опускає в каструлю з водою, так щоб зверху панчохи був хоча б один сантиметр води.

Варити горох краще в капроновій панчосі
Варити горох краще в капроновій панчосі

Далі – найскладніше. Скільки ж варити? Тут однозначної відповіді немає. Все залежить від сорту гороху. Я варю не лущений горох таким чином близько півтори години, в той час, як без попередньо замочування, він вариться приблизно дві з половиною години.

Можна визначати готовність гороху наступним чином: прямо при варінні протикати його, не виймаючи з панчохи, за допомогою гострої голки. Якщо голка входить легко, то горох готовий, якщо ж з помітним зусиллям, то необхідно ще варити.

Слід врахувати той факт, що з охолодженням горох твердне, тому його можна навіть злегка, зовсім трохи, переварити. При ловлі риби на горох необхідно застосовувати тонкі гачки, так як, в іншому випадку, горох розколюється на дві частини.

Таким чином, правильно виготовлений не лущений горох є ідеальною наживкою для лову крупної риби.

Вдалою Вам риболовлі !!!

Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

 

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017