Як вирощувати та зберігати опаришів для рибалки

Зберігання та вирощування опаришів

Опариш – це личинка мухи. Він являє собою маленького черв’ячка довжиною 1,5-2 сантиметри. Він білого кольору, відрізнити де «голова», а де «хвіст» дуже просто: голова там, де є одна маленька чорна плямочка, а хвіст – де дві світло-коричневі або чорні точки.

Насаджувати опариша потрібно головою вниз, тобто за хвіст, так як, якщо опариша насадити на гачок за голову, то він відразу гине і стає менш привабливим для риби.

На один гачок слід насаджувати не менше 3 штук, але краще насаджувати 5-7 штук. Зберігати слід при температурі +2 – +3 градуси. Якщо опаришів зберігати в теплому місці, то вони обертаються в лялечку і перетворюються в мух, а при температурі +2 – +3 градуси їх розвиток сповільнюється.

Вирощування опаришів

Також опаришів можна не тільки купити в магазині, але і вивести самому. Для цього потрібно в залізну банку покласти 4-5 сантиметрів піску і трохи полити водою, зверху покласти пару шматочків риби або м’яса, потім на кілька днів поставити на сонце (при цьому із закритою кришкою).

Через пару днів, коли з банки піде неприємний запах, потрібно відкрити кришку і ще на 2 дні поставити в місце, де є мухи. Через два дні присипати піском і полити водою, потім потрібно закрити кришкою і поставити на чотири дні в тінь.

Через ці чотири дні в банці повинні з’явитися опариші. Якщо опариші занадто маленькі, то залиште цю банку ще на 2 дні, і не забувайте поливати водою. Після того, як з’явилися хороші великі личинки, потрібно витягнути шматочки риби, а весь пісок з опаришами промити через сито.

Крізь дірочки сита пісок протече вниз, а опариші залишаються на ситі, після чого опаришів потрібно покласти в висівки або тирсу.

Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

 

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017