Як зробити тісто для рибалки з хліба

Рецепт насадки для ловлі плотви, підлящика і карася з хліба, картоплі та часнику

Склад привабливого хлібного тіста для ловлі плотви, підлящика і карася, нещодавно був запропонований «просунутими» в цьому відношенні рибалками. Ароматичні властивості цієї насадки цілком здатні привернути до себе увагу риби яка годується, і навіть знаходиться відносно далеко від місця ловлі.

Для приготування насадки потрібно половина булки пшеничного хліба, 2 середні картоплини, трохи соняшникової олії і 3 зубчики часнику.

Від хліба відокремлюємо тільки м’якуш, який трохи змочуємо водою і пропускаємо через м’ясорубку. Слідом пропускаємо очищені від шкірки варену картоплю і часник.

Всі компоненти добре перемішуємо і додаємо 8-10 крапель соняшникової олії, після чого знову перемішуємо насадку, щоб масло рівномірно розподілилося по ній.

Вже готову суміш ще 2-3 рази пропускаємо через м’ясорубку, а потім розминаємо до консистенції тіста. Насадка для плотви готова. Перед насадженням її на гачок, руками формуємо ковбаски або кульки.

Хлібне тісто на гачку
Хлібне тісто на гачку

До речі, таку насадку можна використовувати і на зимовій ловлі плотви.

При всій ефективності пропонованого хлібного тіста, воно не дуже довго тримається на гачку. Вирішити такий недолік можна, якщо додати в готову насадку трохи маргарину і ще раз пропустити через м’ясорубку, або шляхом використання при перемішуванні наживки невеликої кількості пшеничного борошна.

Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

 

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017