Як зварити Геркулес для рибалки

Як без клопоту зварити Геркулес для риболовлі. Приготування пластівців до рибалки

Геркулес або вівсяні пластівці, відомі всім рибалкам з дитинства, вже давно застосовуються досвідченими риболовами в якості ефективної рибальської насадки, а також при складанні бутербродів, коли риба яка пробує наживку отримує в рот трохи ніжних пластівців, вона більш охоче хватає всю запропоновану приманку.

Правда, правильно зварити пластівці для риболовлі, досить клопітке заняття. Істотно полегшити цей процес, покликаний наступний простий спосіб.

Необхідно взяти відрізок тонкої тканини, яку злегка зволожуємо і тонким шаром розкладаємо на ній цілі пластівці. Потім тканину загортається у вигляді рулету, а сам пакунок закріплюється за допомогою гумки для грошей.

Отриманий рулет опускається на 20 хвилин в киплячу підсолену за смаком воду, а потім вилучається з каструлі і підвішується для того, щоб з нього стекла вода. Після охолодження згортка, пластівці Геркулеса витягуються і перекладаються в скляну баночку з кришкою.

Відзначено, що при такому способі приготування насадки, Геркулес не пошкоджується, а самі пластівці набувають щільну, як би гумову структуру, в силу чого відмінно тримаються на гачку і більш придатні для насадження.

Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

 

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017