Джиг-приманки. Віброхвост і твістер.

Джиг-приманки. Віброхвост і твістер.

До джиг-приманок відносяться різні м’які приманки, які використовують разом з джиг-головками. Виробляють ці приманки з м’яких синтетичних матеріалів.

Джиг-приманки
Джиг-приманки

Джиг-приманки бувають двох типів – динамічні і пасивні. Динамічні створюють в воді коливальні рухи, а пасивні грають тільки за рахунок ривків і пауз. В свою чергу ті і інші можуть бути плаваючими і тонучими. Плаваючі не опускаються на дно, менше зачіпляються і дають можливість здійснювати повільну проводку в різних шарах води.

Пасивні приманки – це пластикові і поролонові рибки, які відрізняються різними формами, окраскою і наявністю спец ефектів (інколи в них вмонтовують шумові пристрої). Будь-якій м’якій приманці можна придати привабливий запах, використовуючи при її виробництві відповідний матеріал, або вмочивши приманку в розчин ароматизатора.

Динамічні приманки привабливо грають при звичайній проводці, тому до них сміливо можна віднести твістери і віброхвости. Ці приманки доступні по ціні, різноманітні по формі і за кольором, легко взаємозамінні, мають гарну віброакустику, здатні вбирати в себе різноманітні ароматичні речовини.

Віброхвіст
Віброхвіст

На відміну від віброхвоста твістер може імітувати не тільки рибку, але й іншу плаваючу живність (жабу, пуголовка), до якої риба проявляє інтерес. Специфічне облаштування хвоста (і бокові елементи на деяких моделях) створюють хвилеподібні коливання. Як і віброхвіст твистер дає і необхідний шумовий ефект. Для ловлі в мутній воді або при слабкому освітленні (ввечері, вночі) приманку оснащують світловими елементами або люмінесцентною краскою.

Приманки твістер
Твістер

Віброхвости і твістери дозволяють здійснювати всі види проводок, в тому числі з човна і з берега. Рівномірну проводку застосовують в верхніх шарах для ловлі жереха, голавля і язя, ступінчастою проводкою ловлять щуку, окуня і судака. Твістери і віброхвости в тандемах з іншими приманками можна застосовувати при ловлі форелі, кумжі, гольца і інших видів лососевих риб.

І як завжди по традиції пропоную переглянути коротке відео про монтаж приманки на джиг-головку:

Вдалої Вам рибалки і до зустрічі на сторінках сайту ukrainianfishing.com.ua

Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017