Ловля на джеркбейти

Особливості застосування джеркбейтів на малих річках

Спінінгова рибалка на джеркбейти на малих річках застосовується досить рідко. Але незважаючи на великі розміри приманок, хижак в таких місцях непогано клює. Важливо правильно вибрати час і місце лову, зробити точний кидок і виконати вдалу проводку.

Багато спінінгістів з деяким трепетом ставляться до джеркбейтів. Але ловити на ці приманки наважуються не всі. Тим більше, якщо мова йде про малі річки. Однак, навіть при такому нестандартному підході, джеркбейти здатні принести хороший улов хижої риби.

Кращі приманки

Відмінною особливістю спінінгової ловлі на малих річках є використання джеркбейтів масою 40-60 грамів. Невеликі глибини вимагають застосовувати приманки з робочою глибиною 0,5-2 метра.

Проводку слід виконувати ступінчасту, не допускаючи торкання приманкою дна, щоб не збирати сміття трійником.

Місце і час лову на джеркбейти

Застосування джеркбейтів на малій річці обмежується певними умовами для лову. Для проводки приманки потрібно вибрати чисту ділянку річки з русловою бровкою або зваленням в яму. Наявність трави, чагарники біля берега роблять проблематичним використання цієї приманки. Отже, якщо влітку ловити на джеркбейт навряд чи вийде, то навесні і восени ситуація стає більш сприятливою.

Джеркбейти
Джеркбейти

Тактика лову

Клювання на джеркбейт можуть відбуватися на різних етапах проведення.

Іноді хижак атакує приманку в момент падіння в воду, буває, що щука хватає джеркбейт коло самого берега, коли приманка виходить на поверхню.

Закидати приманку необхідно відразу в перспективне для стоянки хижака місце. Це можуть бути навислі над водою кущі, межі водної рослинності і русла, корчі які стирчать з води, звали в глибину і т.д.

Добре працює наступна схема лову. Приманка надсилається до протилежного берега під кутом 45 градусів. Як тільки «джерк» впаде в воду, починається проводка.

Хижак клює на джеркбейти різко і агресивно. Після декількох атак приманку доводиться «підліковувати».

Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

 

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017