Поппер

Поппер

Доброго часу доби тим хто зараз читає дану публікацію. Сьогодні я хочу розповісти про таку спінінгову приманку як поппер.

Головною особливістю поппера є те, що при проводці він виробляє характерний звук. В чомусь поппер близький до поверхневого воблера, сплески якого схожі на гру рибки або жаби, що і пробуджує цікавість у хижака (англ.. рор в переводі означає “буль-буль”). Вага поппера коливається від 4 до 20г, він оснащений двома трійниками, а в головній частині скошений або має округлий чи кутовий виріз.

Поппер
Поппер для спінінга

Попери використовують на сильно зарослих водоймах, де звичайною приманкою ловити не можливо або вона дає слабкий ефект. Це перш за все торф’яні кар’єри, болотисті озера з великою кількістю водяної рослинності, протоки і мілководні заливи.

Вибираючи поппер, потрібно пам’ятати, що це достатньо специфічна приманка і риби інколи взагалі не реагують на неї. Але при сприятливому збігу обставин шукаючі мальок біля поверхні окунь і щука цілком можуть купитися на характерне буль-буль”. Зазвичай добрі результати ловлі спостерігаються в весняно-літній період, коли поверхнева активність риб і жаб максимальна.

Для ловлі поппером підійде коротке спінінгове вудилище (2,3-2,7м), з тестовою характеристикою не більше 20г.

І на останок по традиції пропоную переглянути відео як вибрати поппер:

Вдалої Вам рибалки і до зустрічі на сторінках сайту ukrainianfishing.com.ua

Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017