Силіконові приманки для рибалки на щуку

Рибалка на щуку. Ловимо на силіконові приманки

Здравствуйте шановні рибалки. У даній статті розповідається про вибір якісної силіконової приманки для рибалки на щуку. Силіконові приманки для ловлі щуки повинні володіти деякими властивостями, про які і буде розказано в даній статті.

Силіконові приманки для лову щуки можна умовно поділити на три основних види.

Перший вид силіконових принад – це так звані віброхвости.

Дана приманка є однією з найбільш поширених наживок для рибалки на щуку. Віброхвіст є дуже уловистою приманкою, якщо він володіє хорошою грою. Але для того, щоб приманка володіла хорошою грою, вона повинна бути виготовлена ​​з якісного м’якого силікону.

Віброхвіст для рибалки на щуку
Віброхвіст для рибалки на щуку

Коротенько про якісну гра. Під цим словосполученням розуміється ось що: основним критерієм якості силіконової приманки є її гра, а саме гра її хвостика. Так ось, чим краще грає хвостик у даної силіконової приманки, тим краще вона буде працювати по щуці.

Також приманка повинна грати навіть на самій повільній швидкості проводки, тому що, щоб спокусити мляву щуку, проводка повинна здійснюватися на невеликій швидкості, тільки в цьому випадку щука може зважитися на атаку. Ще один важливий фактор – це довжина силіконової приманки. Для лову щуки, як правило, використовуються приманки довжиною від 7 сантиметрів.

Восени розмір рибок збільшується, так як щука вельми активна, і набирає жир перед зимою, тому вона краще ловиться на приманки більшого розміру. Влітку щука практично не активна, тому для її лову краще використовувати невеликі, 5-6 сантиметрові рибки, які мають яскраво виражену гру, так як щука не активна в цей період, і вона, швидше за все, полінується атакувати велику приманку , так як для цього їй потрібно витратити багато енергії.

Куди простіше зловити дрібну рибку, роль якої, в даному випадку буде виконувати ваша приманка. Колір силіконової рибки для лову щуки залежить від умов, в яких здійснюється рибалка. Факторами, що визначають колір силіконової приманки, є: прозорість води, час доби, харчові переваги щуки в даній водоймі.

Чим світліше вода, тим темніше повинен бути колір приманки – яскрава приманка в світлій воді може просто насторожити хижачку, або зовсім відлякати її. У водоймах, де, наприклад, основною здобиччю щуки є карась, доцільно застосовувати силіконові приманки, які будуть імітувати дану рибку.

Також універсальними приманками вважаються силіконові рибки, які імітують пічкура, бичка, окуня, плотву, густеру, так як саме ці види риб складають основну їжу для щуки практично у всіх водоймах.

Другий вид силіконових принад – це так звані твістери.

Твістери для рибалки на щуку
Твістери для рибалки на щуку

Відмінність даних приманок від виброхвостів – це форма хвоста. У першому випадку хвостик рибки мав копитоподібну форму, в даному ж випадку він має форму серпа. Силіконові приманки у вигляді твістера менш вимогливі до якості матеріалу, з якого їх виготовляють.

Дані приманки найчастіше використовуються при лові на джиг, тому що в даному виді риболовлі дуже важлива гра на падінні, а твістер володіє активною грою на падінні, чого не скажеш про віброхвіст. Звичайно, якісний віброхвіст також буде вельми успішно ловити щуку при джиговій ловлі, але він коштує чималих грошей.

Колір і розмір даного виду приманки для лову щуки вибирається так само, як і забарвлення і розмір віброхвостів.

Третій вид – це так звані силіконові черв’яки.

Червяки для рибалки на щуку
Червяки для рибалки на щуку

Силіконові черв’яки є дуже специфічним видом приманок, так як вони мають велику довжину, при цьому у них досить тонке тіло. Назва їх говорить сама за себе – вони повністю імітують хробаків. Силіконові черви найчастіше застосовуються для джигового лову, так як мають гарну гру на падінні.

Також вони дуже часто використовуються для виготовлення так званих незачепляйок. Крім цього, силіконові приманки у вигляді черв’яків для лову щуки часто використовуються в якості підсадки на гачок в коливних блешнях, тим самим вони підвищують уловистість приманки.

Вдалої риболовлі !!!

Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

 

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017