ОКУНЬ – найбільш поширена риба в Україні

ОКУНЬ

Найбільш поширена риба
Найбільш поширена риба

Рибалка на окуня

В Україні окунь – це найбільш поширена риба, яка водиться у всіх типах водойм по всій території України. Окунь виростає до 30-50см в довжину, його вага може досягати 1,5кг.

В стоячій і проточній воді окуня шукають в таких місцях, де знаходяться затоплені дерева і кущі, на зарослих узбіччях підводних гірок. В залежності від пори року (температури води) окуня можна зустріти в різних шарах води. Весною він надає перевагу воді яка швидко прогрівається, тому переміщується на більш мілкі місця. Влітку шукає прохолоди в більш глибоких шарах з багатою водяною рослинністю Осіню окуні збираються в великі зграї і відходять на глибину, де і зимують.

Великі окуні завжди тримаються на глибині, близько до дна, молодь знаходиться в прибережних водах (більш мілкіших місцях). Цікаво те, що в зграї збираються окуні одного віку. Дорослі особини надають перевагу самотності і ведуть себе дуже обережно. Молоді окуні харчуються планктоном і личинками комах. Підростаючи вони стають хижаками, полюють на дрібних рибок і пожирають їх ікру.

Рибачать на окунів на протязі всього року. Для ловлі використовують: легку вудочку з поплавком, дону вудочку, спінінг, зимою – вудочку з кивком і мормишкою. Основна волосінь 0,2-0,3мм в залежності від сезону рибалки і ймовірної здобичі. Гачок залежить від наживки (маленький при ловлі на мотиля, чирв яка чи опариш, великий при ловлі на живця).

Окунь бере насадку енергійно, сміливо і рішуче, ковтаючи на ходу. Підсікати потрібно на початку протяжки. Цей хижак пожирає майже все, що рухається у воді. Частіше клює на такі приманки, як земляні черв’яки, мотиль, дрібна риба.

Сподіваюсь інформація була корисною для Вас! Дякую що проявили цікавість до мого сайту!

Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

 

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017