ЩУКА – ненажерливий хижак

ЩУКА

Щука ненажерливий хижак
Щука ненажерливий хижак

Рибалка на щуку

Тіло щуки сильно витягнуте і з боків трішки сплюснуте. Голова велика, подовжена, з великим ротовим отвором, розміщеним горизонтально. Нижня щелепа трішки довша за верхню. Щука досягає в довжину 1,5м при вазі 24кг і більше. Ця риба мешкає в прісних і солонуватих водах. В Україні не водиться тільки в передгірських і гірських річках.

Молодь щуки харчується планктоном, але досить швидко переходить до звичайного способу життя хижака. Цим рибам властивий канібалізм. Щуки ведуть поодинокий спосіб життя, постійно ховаючись серед водяних рослин.

Годується щука в день, ніч проводить в своєму укриті. Цікаво, що в щуки поганий зір. Вона розміщується поблизу місць, де збирається дрібна риба. Хижак придивившись і вистеживши свою жертву, стрімко кидається не неї і пожирає. Щука чудовий пловець, але на короткі дистанції.

Місця проживання щуки виявити досить легко, адже під час охоти на дрібну рибу вона веде себе дуже шумно.

Щука – це найбільш ненажерлива із всіх видів риб, що зустрічаються в нашій країні. Любить дрібну рибу (і не тільки дрібну), жаб, раків і мишей.

Вилов щуки починається з травня. В цей період бувають дуже гарні улови, ловити можна на протязі всього дня. Влітку щука клює гірше. Найкращий ж період – це осінні місяці (жовтень, листопад), коли риба інтенсивно годується з ранку до вечора. Тут гарного улову можна очікувати навіть о півдні.

Щуку, як правило, ловлять на живця і спінінгом, зимою – на жерлиці. Спосіб рибалки на спінінг дуже зручний: немає необхідності в добуванні живця і його збережені. Достатньо придбати декілька штучних приманок (блешень). Їх дуже зручно зберігати – і кожну хвилину вони готові до подорожі на рибалку.

Сподіваюсь інформація була корисною для Вас! Дякую що проявили цікавість до мого сайту!

Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

 

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

ЩУКА – ненажерливий хижак: 3 комментария

  1. Ну наромально мені подобається в со що вній є і ловити теж а підкажіт на що вона клує зимкою як що можете будласка.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017