СОМ – нічний хижак

СОМ

Сом нічний хижак
Сом нічний хижак

Рибалка на сома

Тіло сома дуже витягнуте, а в задній частині сплюснуте з боків не покрите лускою. Голова сома велика, приплюснута з великою пащею. Над верхньою губою з двох сторін по одному довгому, м’якому вусику. Під нижньою губою знаходяться в одному ряду чотири коротких м’яких вусика. Сом може вирости до великих розмірів (більше 3 метрів) і мати вагу до 300кг. Це, без сумніву, найбільш велика прісноводна риба, надзвичайно ненажерлива і хижак. Середовищем проживання є місця поблизу дна на великій глибині біля берегів річок і озер.

Кормом для сома слугують молюски, риби, жаби, маленькі ссавці і навіть водоплавна птиця. Живе довго, веде поодинокий образ життя, годується вночі.

Для рибалки на сома необхідні потужні снасті: волосінь 0,9-1мм (з великим її запасом на котушці), великі гачки, свинцеві грузила. Частіше сома ловлять на доні вудочки.

Період рибалки на сома розпочинається на весні (орієнтовно в травні) і триває до осені, найкращий час – ніч.

Сомів потрібно шукати в різних місцях водойм, зазвичай, там де збираються і ночують риби, які складають їх корм. На протязі дня соми рідко коли покидають свої укриття, роблять це в пахмурну погоду, перед грозою або під час грози, а також під час збільшення рівня води, коли вона каламутна.

В якості наживки у випадку рибалки на дону вудочку можна використовувати невеличких дрібних рибок та жаб. Багато досвідчених риболовів ловлять сома на спінінг, використовуючи при цьому блешні – коливні і обертові.

Сподіваюсь інформація була корисною для Вас! Дякую що проявили цікавість до мого сайту!

Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

 

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017