СУДАК – обережний і лякливий хижак

СУДАК

Судак обережний і лякливий хижак
Судак обережний і лякливий хижак

Рибалка на судака

Судака відносять до дуже обережних, лякливих і недовірливих риб. Літом для своїх стоянок він майже завжди вибирає з різкою різницею глибин. Люблять також стояти біля опор мостів. Часто зустрічаються під порогами і греблями, біля глибоких берегових уступів з зворотною течією.

Оскільки судак типовий хижак, то ловити його потрібно або на живця, або на штучну наживку, що імітує живу рибку. Рідко в якості наживки використовують мертву рибку, рибне філе, а інколи і дощового черв’яка.

Для успішної риболовлі на судака потрібно знати, що інтенсивність його клювання на протязі сезону різна. Максимально ефективне клювання спостерігається в першій половині травня. В цей час судак нерозбірливий – клює жадно на будь якого живця і навіть на крупного земляного черв’яка, без роздумів хватає будь-яку штучну наживку підходящого розміру. До середини червня інтенсивність клювання судака знижується, пізніше він стає рідкісним вкрай в’ялим. Щоправда в періоди похолодання він дещо активізується. Під час цвітіння води судак на харчується взагалі. З другої половини серпня інтенсивність клювання починає зростати, досягаючи максимуму до часу перших заморозків. В цей час судака потрібно шукати як най далі від берегів, на глибоких місцях. По першому льоду судак ще ловиться непогано, а коли кисневий режим водойми погіршується, зграї судака залягають у ями і перестають годуватися.

Більше інформації про рибалку на судака обіцяю дати в своїх наступних публікаціях.

Сподіваюсь інформація була корисною для Вас! Дякую що проявили цікавість до мого сайту!

Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

 

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017