ЙОРЖ – не дуже популярна риба серед рибаків

ЙОРЖ

Йорж не дуже популярна риба серед рибаків
Йорж не дуже популярна риба серед рибаків

Йорж не дуже популярна риба серед рибаків. Є навіть такі, які піймавши одного, двох або кілька йоржів (звичайно випадково), воліють відмовитись від рибалки на даному місці або міняють наживку на тісто або пасту.

Йорж може досягати 30см в довжину, але зазвичай буває довжиною 10-15см і вагою 50-10гр. Харчується планктоном, донними тваринами а також мальками інших видів риб.

При клюванні йорж з великою жадністю заковтує всі натуральні наживки, починаючи з черв’яків. Гачок заковтує глибоко, тому його інколи доводиться доставати за допомогою спеціального інструменту або пінцета. Знімати з гачка потрібно обережно, адже вколотись в його плавники дуже не приємно.

Зовнішній вигляд йоржа також не дуже симпатичний. Він слизький на дотик. Йоржа вважають шкідником, за те що, він поїдає ікру різних благородних риб.

Не варто відмовляти молодих риболовів від рибалки на цю не досить популярну рибку. Позитивом може бути те, що йорж являється дуже гарною приманкою при ловлі інших хижих риб, таких як судак, окунь, щука.

Сподіваюсь інформація була корисною для Вас! Дякую що проявили цікавість до мого сайту!

Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

 

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017