КАРАСЬ – місця проживання і способи лову

КАРАСЬ

Карась місця проживання і способи лову
Карась – місця проживання і способи лову

Рибалка на карася

Мабуть немає такої людини, яка хоча б раз вжиті не була на рибалці, і не ловила на звичайну  вудочку карася(а якщо такі і є – рекомендую негайно взяти вудку, кусочок хліба і негайно до найближчого  ставка – гарантую не пошкодуєте). Пам’ятаю ще в далекому дитинстві (мені було років 4-5) і свого першого карася. Пам’ятаю як я радісно біг до  свого батька, з яким ми рибалили на сільському ставку, тримаючи в руках вудку на гачку якої висів мій перший спійманий трофей (грам так на 100). Це відчуття мабуть не забудеться ніколи.

А тепер трішки інформації про цю чудо-рибу.

Карась зустрічається в всіх водоймах Хмельницької області і всієї України. Поживає у всіх водах як стоячих так і з невеликою течією. Також він засиляє всі болотисті водойми, торф’яники і кар’єри. Карась не боїться морозів, не мішає йому і поганий стан води, так як його влаштовує вода з невеликим вмістом кисню. Але в такій воді ми навряд чи зустрінемо рекордних екземплярів – водяться зазвичай в ній невеличкі карасики. В середньому карась досягає в довжину 15-30см., і має вагу 0,2-0,8кг.  Але трапляються (особливо в озерах) особини значно крупніші. В водоймах багатих на корм, карась може інколи досягати і ваги в 2кг. Кормом для карася слугують водяні тваринки, що проживають на намулистому дні або поряд з ним.

Найкращий період для ловлі карася – це середина літа (червень, липень а також початок серпня). З початком прохолодних днів карась починає гірше клювати. Найкраща пора доби – ранній світанок, сутінки або період перед сутінками. Краще всього вибирати місце поряд з водяними прибережними рослинами.

Карасі харчуються в намулі, тому наживку краще посилати на саме дно. Найкраща наживка – опариш, червоний черв’як, хліб, варена перловка а також тісто. Карась бере наживку досить обережно, спочатку пробує, отже підсікати спішити не потрібно. Підсікати потрібно тоді коли добре видно , що риба захопила наживку.

Для рибалки на карася застосовують легку вудочку з легкою оснасткою. Більше інформації про те, як правильно зробити оснастку для рибалки на карася в моїх наступних публікаціях.

Сподіваюсь інформація була корисною для Вас! Дякую що проявили цікавість до мого сайту!

 

Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

 

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017