КОРОП – найбажаніший трофей риболова

КОРОП

Короп найбажаніший трофей риболова
Короп найбажаніший трофей риболова

Рибалка на коропа

Середовищем проживання коропа є тепла проточна, з тихою течією вода. Висока температура води прискорює ріст цієї теплолюбивої риби. Коропа потрібно шукати в річках з тихою течією і в водоймах з стоячою водою, посеред водоростей, звалених в воду дерев, в ямах де він відчуває себе в небезпеці. Після того як короп наїдається він неодмінно повертається в своє укриття. Дикий різновид коропа називають сазаном.

Годівля у коропа, нажаль, не регулярна. Весною і осіню він годується цілий день, а літом, особливо у спекотні дні, пізнім вечором і перед сходом сонця. Кормом для коропа слугують водяні тварини, планктон, залишки і зерна рослин.

В залежності від віку короп є або не обережною рибою, або занадто підозрілою. Молодь коропа стає легкою здобиччю досвідченого риболова, особини по старше ведуть себе набагато обережніше. Дорослі особини заздалегідь відчувають небезпеку, що їм загрожує із сторони рибака. Вони недовірливо оглядають наживку, плавають навколо неї, «прикидають», чи все з нею в порядку. Дехто називає коропів – мудрою рибою.

На протязі всього літа доброю наживкою є варені картопля і горох, трішки гірше короп бере на тісто.

Для ловлі коропа використовують довгу вудочку з котушкою, основна волосінь 0,3-0,4мм, поводок не менше 0,2мм, ковані і досить великого розміру гачки. Наживка має лежати на дні або поруч з ним.

Про початковий момент клювання поплавок сигналізує легким посмикуванням, потім трішки опускається в воду, а в кінцевій фазі йде під воду; тільки тоді потрібно енергійно підсікати. Знаючи, з якою рибою маємо справу, потрібно намагатися не давати їй завести під водорості або кущі, де в неї буде більше шансів звільнитися. Коропа потрібно направляти (якщо це вдасться) туди, де немає водоростей чи кущів, і тільки тоді виводити на берег з води. Незамінною річчю при рибалці на коропа є підсак, який допоможе рибаку виловити  його з води.

 

Сподіваюсь інформація була корисною для Вас! Дякую що проявили цікавість до мого сайту!

 

Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

 

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017