ЛІНЬ – дуже обережна риба

ЛІНЬ

Лінь дуже обережна риба
Лінь дуже обержна риба

Тіло ліня покриває мілка луска, міцно і глибоко закріплена в тіло. Всі плавники заокруглені. Хвостовий плавник має неглибокий виріз. Ротовий отвір невеликий, трішки скошений в вверх на кутках якого є два коротких і м’яких вусика. Водиться в мілких озерах з намулистим дном і тихих місцях на річках. Це типова дона риба, ляклива, яка уникає сонце і рідко з’являється на поверхні води. Тримається в невеликих зграях, в о одному і тому ж місці.

В середньому лінь виростає довжиною 30-40см і досягає ваги 1-1,5кг.

Основною їжею для ліня є різні дрібні молюски і личинки комах, які він піднімає з дна. В пошуках їжі – подібно до коропа і карася – находиться в намулі. Якщо, прийшовши на місце риболовлі, помітно на поверхні води маленькі бульки повітря, які достатньо швидко рухаються по прямій і вздовж берега, можна з впевненістю сказати, що в цьому місці годується лінь.

Вудочки потрібно закидати обережно, щоб не налякати рибу. Наживка має знаходитись на дні або на глибині 10-15см від дна. Для ловлі ліня використовують легку вудочку з основною волосінню 0,3-0,4мм, повідком 0,2-0,3мм довжиною 20см і невеликим гачком.

Лінь бере наживку обережно, пробує її, обсмоктує. В перші нічні часи веде себе досить енергійно, але все ж таки кращим часом для рибалки на ліня є світанок. З наживок краще всього пучок червоних черв’яків і опариш.

Сподіваюсь інформація була корисною для Вас! Дякую що проявили цікавість до мого сайту!

Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

 

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017