ЛЯЩ – ласий шматок для рибака

ЛЯЩ

Лящ ласий шматок для рибака
Лящ ласий шматок для рибака

Рибалка на ляща

Лящ – це риба з високим і сильно сплюснутим з боків тілом. Може досягати в довжину 60см і вагу 3-5кг. Любить спокійні води з намулистим і не дуже зарослим дном, в озерах зазвичай тримається поруч з очеретом і на перевалах між глибокою і мілкою водою.

Молодь ляща до другого року життя годується переважно планктоном, а їжею для більш дорослих особин слугують дрібні доні тварини.

Лящ – ласий шматок для рибака. Але впіймати його не так і просто. Це особливо обережна і ляклива риба. Невеличкий шум може на довгий час злякати рибу. Веде зграйний образ життя. Якщо попався на вудочку один, то неодмінно впіймаєте ще декілька штук. Визначити місце знаходження ляща не важко, в стоячій воді вони видають звук схожий на цмокання.

Лящ спочатку вивчає наживку, потім бере її дуже характерним способом, приймаючи для цього майже вертикальне положення. Проковтує на ходу, пливучи в сторону. Інколи штовхає наживку по дну. Підсікати рибу потрібно при найменших признаках протяжки.

Для ловлі ляща використовують, як правило, доволі легку вудочку, основну волосінь 0,2-0,25мм, поводок 0,12-0,15мм, гачок №7-10 (краще кований). Поплавок легкий, затоплений в воді на дві третини.

Для риболовлі на ляща рекомендують наступні живі наживки: опариш та червоний черв’як. Із рослинних наживок використовують тісто, парені пластівці та варену картоплю.

Сподіваюсь інформація була корисною для Вас! Дякую що проявили цікавість до мого сайту!

Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

 

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017