ПІСКАР – рідкісний вид

ПІСКАР

Піскар рідкісна риба
Піскар рідкісна риба

Піскаря, на сьогоднішній день, з впевненістю можна називати вже дуже рідкісною рибою як на Хмельниччині так і по всій Україні. Ще років двадцять назад її можна було зловити майже у всіх водоймах, але зараз піскар зустрічається дуже рідко. Воно й не дивно, адже він любить відносно чисті водойми, яких нажаль, стає все менше і менше.

Піскаря можна зустріти в річках, озерах, струмках, кар’єрах. Умовами існування може бути тільки відносно чиста вода. Краще всього піщане або покрите гравієм дно, біля якого піскар і находиться. В середньому піскар виростає до 12-15см.

Для ловлі піскаря використовують легкі вудки з поплавком. Вудочка завжди має бути з грузилом, розміщеним таким чином, щоб поплавок тільки трішки вигляду вав з води. Наживка має подаватись на дно і завжди там знаходитись.

Піскар дуже своєрідно клює, а поплавок реагує наступним чином: 3-4 коротких здригування а потім затоплення. Саме в цей момент потрібно обережно підсікти.

Вудочка, як вже описувалося вище, має бути легкою, волосінь 0,15-,0,17мм, невеличкий гачок, поплавок з тонкою антеною, грузило – дробинки. Найкращою наживкою є мотиль, звичайні черв’яки і опариш.

Сподіваюсь інформація була корисною для Вас! Дякую що проявили цікавість до мого сайту!

Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

 

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017