ТОВСТОЛОБИК – крупна зграйна риба

ТОВСТОЛОБИК

Товстолобик крупна зграйна риба
Товстолобик крупна зграйна риба

Тіло в товстолобика доволі високе, помірно довге. Голова широка.

Товстолобик – риба зграйна. Для рибалки на нього використовують доні снасті, застосовуючи спінінгові вудилища з котушкою. Оснастка має бути дуже міцною, адже товстолобик риба дуже сильна, і при витягуванні з води часто робить стрімкі ривки вискакуючи з води.

Для ловлі краще всього використовувати основну волосінь діаметром 0,5-0,7мм, поводок 0,35-0,4мм, гачки № 8,5-10 з дуже гострим і довгим жалом. Поводок роблять не коротше 50-80см, так як товстолобик дуже лякливий і підозрілий, і наявність грузила в безпосередній близькості від наживки може від лякати його.

На світанку, а інколи навіть перед заходом сонця зграї цих риб підходять до берега, де притримуючись границі мілини і глибини, повільно переміщуються від одного островку рослин до іншого. Коли ж сонце піднімається над горизонтом, товстолобики , покидаючи прибережну зону, відходять подальше від берега.

При різкому шумі, наприклад удару веслом по воді, товстолобики вискакують із води, прямуючи потім до найближчого укриття. Деякі риболови використовую цю їхню особливість поведінки при пошуку місць стояння риби. Через деякий час товстолобики повертаються на попереднє місце, де їх вже чекає вдало закинута наживка.

Для ловлі товстолобика використовують будь-які наживки рослинного походження. Одна с самих уловистих – злегка відварений молодий горошок (можна використовувати і консервований). При цьому деякі риболови маскують гачок кусочками нитчастих водоростей.

Сподіваюсь інформація була корисною для Вас! Дякую що проявили цікавість до мого сайту!

Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

 

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017