Рибалка в селі Пирогівці Хмельницького району

Став в селі Пирогівці Хмельницького району

Платний ставок для риболовлі поруч з містом Хмельницький.

Чим добиратись

Відстань з центру Хмельницького до водойми складає 24км. Їхати по трасі в сторону Вінниці. В Пирогівцях повертати на ліво. До самої водойми під’їзду немає, потрібно пройтися 200-300м. Дана водойма відмічена на карті риболовних місць Хмельниччини.

Особливості водойми

Став має площу плеса 103га. Середня глибина  – 1,5-2м. Дно переважно мул. Місця для риболовлі на дамбі з плит. Є окремо створені вимостки. Риболовля з човна та завезення корабликом не дозволяється.

Що клює

В водоймі багато білої риби: короп, карась, плотва, товсто лоб. Є також щука, окунь, судак.

Вартість рибалки

Вартість рибалки в Пирогівцях становить: 70грн. – світловий день; 120грн. – доба. За риболовлю з вимосток беруть додаткову плату в 50грн.

Додаткову інформацію можна отримати за номером телефону: 097-44-57-453 – охоронець Сергій .

Шановні риболови! Якщо у Вас є додаткова інформація про дану водойму, якщо Ви там рибалили, поділяться будь ласка в коментарях своїми враженнями і інформацією. Знаєте про інші водойми області, напишіть про них і ми обов’язково добавимо їх на загально доступну карту. Дякуємо!
Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

 

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Рибалка в селі Пирогівці Хмельницького району: 1 комментарий

  1. Ще раз кардинально змінилось. 17.06.2018. Внаглу пускають тільки “своїх”. Охорона каже якись черговий друг мера Хмельницького наклав лапу і тепер тільки його друзям можно, тому що “він закинув карпа”, дзвонити треба особисто йому по телефону 0679887389. Дядьки штук 5 чол “шкапчики” на дамбі де поглібше, біля охорони по 9 вудочок на 30 гачків закинули і сидять смикають, решту “охоронці” не пускають. Документів на оренду, документів про зариблення,безкоштовних місць,затверджених правил,тарифів,квітків,,,та там відродясь взагалі власно кажучи нічого за законодавством для платної риболовлі не було і немає. Та й неймовірно що хтось візьме офіційно в оренду 100 га дзеркала, це ж коштує купу грошей до місцевого бюджету, а така площа в жодному разі себе не окупить. Тому став “під кришею на кармані”, рибалять “місцеві свої”, а з дурнів хлопці “типу охоронці” беруть гроші. Доречі, карпа там, рівно як і іншої риби, зазвичай як у любій водоймі. Хто розбирається тому зрозуміло що таку площу неможливо зарибити, кормити, лікувати, чистити, утримувати та інше за власні кошти то безглуздо. Натягнувши чобати, на поплавкову вудочку піряночку карася з долоню в куширях від лісу можно точно без проблем в любий час дня з піввідра натовкти, що власне всі і роблять. Всім вдалої рибалки!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017