Фідер

Фідер

Мої вітання всім любителям рибної ловлі. В цій статті, я хочу розповісти вам про таку дону снасть як – фідер.

Спосіб лову на фідер, прийшов до нас від англійців. Основною відмінністю фідерної оснастки  від звичайних донок є те, що сигналізатором покльовки слугує чутливий кінчик вудилища і немає необхідності використовувати додатковий сторожок. Вершинки вудилища – зміні, і розраховані на різні умови рибалки. Їх, як правило, забарвлюють в різні кольори які добре вирізняються в темноті.

Фідер
Вершинки фідерного вудилища

До фідерного вудилища є ряд вимог. Окрім чутливої вершинки, воно повинно бути розрахованим для дальнього закиду кормушки-грузила і насадки. Кормушки діляться на тяжкі, середні і легкі. Виходячи з типу кормушки, відповідно підбирається і необхідне вудилище.

Оснастка фідера

Вудилище для фідера вибирають, виходячи з розуміння – чим дорожче тим краще. Хоча, останнім часом в продажу з’явилось багато якісних і не дорогих фідерних вудилищ. Довжина вудилищ, складає 2-4 метри.

Котушки, на фідерних вудилищах як правило, використовують без інерційні.

Для закиду кормушки, останнім часом застосовують тонкі плетені жилки. Вони майже не розтягуються, і передають на кінчик вудилища (що служить сигналізатором), ледь помітні покльовки.

Також, одним з основних складових фідера, є кормушка. Їх поділяють як і по масі, так і по принципу дії на закриті і відкриті. Найпростішою відкритою кормушкою є пружина на стержні з свинцю, яка може як і ковзати по жилці, так кріпитись на ній нерухомо. В такі кормушки корм пальцями вдавлюють в середину.

Закриті кормушки зазвичай мають прозорий пластиковий корпус, в якому зроблені отвори. Дані кормушки наповнюють опаришем, черв’яками, мотилем, і вони повільно виповзаючи через отвори, приваблюють рибу. Інколи приходиться часто змінювати кормушки, тому для зручності, вона має легко відчіплятися від основної жилки.

Діаметр поводків і розмір гачків, підбирають в залежності від того, на яку рибу планується рибалка.

Відео як зробити фідерну оснастку

Вдалої Вам рибалки і до зустрічі на сторінках сайту ukrainianfishing.com.ua
Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

 

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017