Класифікація фідерних вудилищ

Тест і лад (строй) фідерних вудилищ

Фідер – донна снасть з годівницею для далекого закидання і ловлі з дна. Головною ознакою такого вудилища вважається наявність підвищеної кількості пропускних кілець і сигналізатора клювання у вигляді чутливого кінчика, що є сигналізатором клювання.

Фідерні вудилища поділяються на наступні види по класах, на які діляться згідно з тестом вудилища:

Тест – це максимальна рекомендована для використання з даними вудилищем вага вантажу. При розрахунку снасті треба враховувати, що при використанні годівниці, підсумовуються вага самої годівниці і вага набитого в неї підгодовування близько 300 грам.

Ultralight (Ультралайт) Ультралегкий фідер. Це найменування практично не вживається. Даний клас має свою власну назву – пікер. Дані вудилища мають тест від 10 до 40 грам. Довжина пікерного вудилища від 2,10 до 3,0 метрів. Відмінно адаптований для лову у водоймах з несильною течією. Комфортна ловля пікером з годівницею.

Light (Лайт) Легкий фідер. Це вудилища від 3 метрів до 3,6 метрів. Тест даного вудилища до 60 грам. Відрізняє його від пікера те, що може дозволити зробити закид на велику дистанцію і чинити опір більшим трофеям.

Medium (Медіум) Середній фідер. Довжина таких вудилищ 3,60 метра. З тестом від 80 до 100 грам. Це найбільш універсальний клас вудилищ. Вудилища цього класу найпоширеніші, вони дозволяють ловити і течії і на стоячій воді.

Heavy (Хеві) Важкий фідер. Теж вельми поширений тип, тест100-120 грам, довжина 3,6-3,9 м. В цій групі існують і так звані твін-моделі, які завдяки спеціальній ланці яка входить в комплект, збільшуються в довжину до 4,2 м, що природно збільшує дистанцію закидання і полегшує виведення.

Extra Heavy (Екстра хеві) Надважкий фідер. Тест такого вудилища від 120 грам (існують моделі до 300 грам) і довжиною до 5 м. Вони створювалися як вудилища для наддалеких закидів і потужних риб.

Лад (строй) фідерних вудилищ
Лад (строй) фідерних вудилищ

Крім тесту, відмінною характеристикою фідерів є лад(строй) вудилища:

Швидкий лад – це вельми жорсткі вудилища, при навантаженні у якого згинається тільки вершинка і наступне за нею коліно. Такий лад дозволяє точно контролювати процес виведення і володіє достатньою потужністю, щоб відірвати від дна рибу побільше.

Вудилища повільного ладу – згинаються по всій довжині, завдяки чому амортизують ривки риби, що дозволяє зменшити навантаження на снасть під час боротьби з рибою.

Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

 

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017