Нічна рибалка на фідер

Поради щодо нічної рибалки на фідер

Стаття розповідає про відмінні особливості ловлі на фідер в нічний час, про способи, які дозволяють контролювати клювання риби, про прийоми, які полегшують дії рибалки в темряві.

Фідерна снасть дозволяє рибалці ловити рибу не тільки в денний час, а й вночі. Це особливо стає актуальним влітку і восени, коли риба годується з приходом сутінків і до світанку. Тим більше що вночі трапляються більші трофеї. В принципі, основні моменти ловлі ні чим не відрізняються від звичної денної риболовлі. Корективи вносить лише темрява.

Для того щоб бачити кінчик вудилища вночі, а значить не проґавити клювання, існує кілька способів. Найстаріший прийом дізнатися про клювання – це повісити на кінчик вудилища дзвіночок. Цим способом рибалки користуються і сьогодні, особливо якщо потрібно відійти від фідера.

Гарною підмогою рибалці стали в даний час світлячки. Вони починають світитися, коли рибалка злегка переламає світлячок і струсоне його. Усередині відбувається хімічна реакція, що супроводжується світінням яскравого кольору. Тривалість роботи такого світлячка становить 1-2 ночі. Монтується елемент який світиться на вершину вудлища за допомогою спеціальних м’яких втулок або прозорого скотчу.

Непогано видно кінчик фідерного вудилища і в світлі ліхтарика. Але так як світити він повинен тривалий час, краще використовувати діодні ліхтарі. Важливо правильно встановити «освітлення» фідера. Світловий потік потрібно направляти від низу до верху, щоб не злякати рибу.

Вночі зручно з налобним ліхтарем
Вночі зручно з налобним ліхтарем

У будь-якому випадку при лові фідером вночі без налобного ліхтарика не обійтися. З його допомогою легко заповнити підгодовуванням годівницю, насадити на гачок приманку, перейти з фідером на інше місце лову і т.д.

Дуже складно буває вночі закидати снасть в обрану точку лову. Ще завидна слід подбати про будь-який орієнтир на протилежному березі, а якщо його немає, то спробувати встановити свій. Знову ж може виручити світлячок. Залежно від ширини річки чи водойми світлячок можна встановити на березі або на воді. Це може бути палиця відповідної довжини, на яку вішається світлячок. А можна використовувати шматок пінопласту з вантажем, прив’язаним на мотузці. У пінопласт монтується джерело світла, і вантаж опускається в задану точку. Тепер при закиданні фідерної оснастки легко буде орієнтуватися і в темряві.

Іноді помічником рибалки вночі стає місяць. У місячній доріжці прекрасно видно фідер, можна виводити рибу, не включаючи ліхтаря. Риба значно спокійніше поводиться на гачку в природних умовах, а також не лякається несподіваного світла ліхтаря при лові.

Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

 

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017