Гачки для рибалки

Гачки які використовують на поплавкових вудочках

Вітаю всіх шанувальників мого сайту ukrainianfishing.com.ua. В цій статі ви дізнаєтесь про гачки для рибалки. Нагадаю, що минулого разу ми розглядали таку частину оснастки поплавкової вудочки, як грузило.

Ото ж, що потрібно знати риболову про гачки.

Гачки для рибалки
Гачки для поплавкових вудочок

Щоб ваша снасть була максимально уловистою, гачок повинен бути гострим, пружним, непримітним і добре зачіплятись. Гачки розрізняються розмірами і формою загину. Вони діляться на одинарні, подвійні і потрійні (трійники).

Гачок, виготовлений з добре загартованого сталевого дроту, пружинить при розгинанні, погано загартований  легко розгинається, занадто загартований – лопається. Правильно заточений гачок дряпає ніготь, а найбільш чіпкими вважаються гачки з жалом, підігнутим всередину. Як правило, у жала є борідка, відгин якої не повинен перевищувати подвійну товщину гачка. Іноді таких борідок відразу дві, додаткова не дає черв’якові сповзти з гачка.

Гачки для рибалки потрібно підбирати під наживку на яку планується ловити. Бажано щоб колір гачка співпадав з кольором наживки. На гачки з короткою цівкою краще насаджувати рослині наживки (хліб,зерно,тісто), з довгою цівкою – тварині насадки (черв’як, личинки комах, комахи, опариш). В залежності від того, яку рибу ви збираєтесь ловити, слід підбирати і розмір гачка, для дрібної риби – маленького розміру, для крупної – відповідно і крупніші гачки.

Щоб гачки служили довше, їх поверхню покривають спеціальними антикорозійними матеріалами. Колір гачка при цьому змінюється: нікельовані гачки мають дзеркально-блискучий колір а оксидовані – матово-чорний. Гачки також оцинковують (лудять) або «золотять», надаючи їм яскраво-жовтого, лимонного забарвлення. Зберігати їх слід в сухому місці (при тривалому зберіганні можна злегка пересипати борошном).

Збираючись на рибалку потрібно мати з собою багато різних гачків, як для крупної так і для дрібної риби. Гачки треба поміщати в спеціальну коробочку і поводитися з ними обережно, щоб не завдати травму собі і оточуючим. Не можна допускати до них дітей.

Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017