Грузила для поплавкових вудочок

Грузила для поплавкових вудочок

Частиною оснастки, за допомогою якої здійснюється закид, занурення насадки і погрузка поплавка є грузило. Грузила діляться на нерухомі, ковзаючі і плавно тонучі.

Нерухоме грузило

Нерухомі грузила для поплавкової вудочки
Нерухомі грузила

Зазвичай грузила роблять зі свинцю, рідше з інших металів і сплавів. Найпростіше грузило – це дробинка з прорізом посередині для кріплення до волосіні. Волосінь вставляють у проріз, потім стискають дробинку плоскогубцями. Грузило можна виготовити і самому, використовуючи пластинки свинцю. Слід пам’ятати, що для досить довгих і легких поплавків однієї дробинки буває недостатньо, а кріплення двох-трьох і більше нерідко веде до заплутування основної жилки і повідка, тому відстань між дробинками потрібно розраховувати, таким чином, щоб оснастка не заплутувалась. Змінюючи вагу грузила, легко варіювати погрузку поплавка.

Ковзаюче грузило

Ковзаюче грузило для поплавкової вудочки
Ковзаюче грузило

            При сильному вітрі або хвилі поплавок і грузило смикаються, відлякуючи рибу. У цьому випадку грузило закріплюють трохи вище звичайного рівня. У спокійній воді грузило ставлять в 10-15 см від гачка, а при лові на течії грузило і поплавок підбирають відповідно до сили течії. При вітрі грузило виконує роль стабілізатора, зменшує парусність волосіні. На швидкій течії і при дальньому закиданні користуються обтяженими ковзаючими грузилами.

Плавно тонуче грузило

            Цікаво ловити з плавно тонучим грузилом. Усередині нього розміщений легкий матеріал, який дозволяє грузилу, а відповідно і насадці тонути повільніше, що привертає увагу риби.

Сподіваюсь інформація була для Вас корисною! Дякую що проявили цікавість до мого сайту! Успішної Вам рибалки!

Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017