Ловля болонським вудилищем

Деякі нюанси ловлі болонською поплавковою вудкою

Як правило, риба здійснює пошук їжі в різних місцях водойми. Найчастіше це не йде на руку рибалці: може статися так, що риба годується біля протилежного берега річки. І якщо звичайна поплавкова вудка в даному випадку марна (так як вона виявиться занадто короткої), то виручити рибалку зможе болонське вудилище.

Болонська ловля – спосіб рибальства, придуманий в Італії. Це техніка проводки яка здійснюється особливою поплавковою вудкою.

Головним чином вудилище для болонської ловлі відрізняється від звичайного розміром. Довжина болонської вудки може досягати 8 метрів. В результаті дальність закидання доходить до 30 метрів. Теоретично можна робити і більш дальній кидок, але це значно ускладнить контроль за снастю.

Котушку краще всього вибирати матчеву, хоча можна використовувати майже будь-яку безінерційну.

Волосінь вибирається середньої товщини (занадто товста зробить снасть грубою і зменшить число клювань) бажано, щоб вона не тонула.

Головна вимога до поплавка – наявність високого кіля. Це додасть йому стійкість на сильній течії.

Важливо не забувати про деякі слабкі місця болонського вудлища. В першу чергу – це його вершина. Якщо при виведенні рибалка бере здобич безпосередньо в руки, вудка в цей момент буде розташовуватися чітко по вертикалі; це може привести до поломки кінчика, якщо риба велика і важка.

Щоб уникнути таких випадків необхідно підхоплювати рибу підсакою. До такої ж поломки може привести, як не дивно, вітер. Однак таке може статися тільки з неякісною вудкою.

Отже, труднощі управління більш громіздким вудилищем в наявності. Однак при правильній проводці хороший результат ловлі їх цілком компенсує.

Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

 

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017