Ловля риби з човна

Доброго часу доби всім любителям рибалки. В цій публікації я хочу розказати про такий вид рибалки, як ловля риби з човна. В минулому своєму блозі я вже трішки торкнувся розповіді про ловлю з човна в проводку. Але хотілося б розповісти про цей вид рибалки трішки більше.

Ловля риби з човна
Рибалка з човна

Отож, випливши на водойму і визначивши місце лову, необхідно закріпити човна, щоб його не зносило течією. Кріплять його одним, а краще двома якорями. Глибину в місті лову вимірюють спеціальним глибиноміром або якорем (попередньо зав’язавши на мотузці, на якій закріплений якор, вузли на відстані 1 метра). Також обслідують дно водойми виявляючи чисті місця і місця з зачепами. Вибирати місце лову краще завчасно, наприклад з вечора, якщо зранку планується рибалка, а також його прикормити. Човна встановлюють таким чином, щоб кормушка знаходилась поруч з бортом. Снасть закидають поближче до кормушки. Рухатись і орудувати снастями необхідно обережно і тихо, щоб не розгойдувати човна. З човна ловити, при невеликій течії, зручно на дві вудочки. Закидають їх з лівого і правого борту закріплюючи на спеціальних держаках.

Для ловлі риби з човна використовують вудочки з легкою оснасткою. На водоймах із стоячою водою оснастка і техніка лову така ж, що і з берега, але вудилище, для зручності, вибирають коротше.

Коли рибалка проходить на водоймах з слабкою течією на глибині до 4-5 метрів, необхідно вибирати поплавок з хорошою стійкістю на течії і одночасно з високою чутливістю, вантажопідйомністю від 1,5 до 3гр. Основна жилка має бути товстішою від повідця, приблизно на 0,03мм.

Якщо на місці лову присутня течія, човна ставлять носовою частиною вверх по річці. При рибалці в проводку на течії, наживку пускають по шлейфі, який вимивається з кормушки. Кормушку час від часу необхідно зрушувати, щоб прикорм краще вимивався.

Ось такі поради я рекомендую застосовувати при ловлі риби з човна.

Також з технікою ловлі риби з човна можна ознайомитись з наступного відео:

Вдалої Вам рибалки і до зустрічі на сторінках сайту Український Риболов.

Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

 

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017