Ловля риби з дна і товщі води

Вітаю всіх любителів рибалки на сайті Український Риболов. В минулих публікаціях я розповідав про види поплавкових вудочок і їх оснастку. Тепер настав час ознайомитись і з способами лову, які використовують при ловлі на поплавкову вудочку.

Існує багато різних способів рибалки на поплавкову вудочку. Сьогодні ми розглянемо спосіб ловлі риби з дна і товщі води.

Ловля риби з товщі води

В основному цей спосіб ловлі застосовують на водоймах без течії або з повільно проточною водою, з топким або густим ґрунтом, серед водної рослинності. Діаметр використовуваної основної жилки, повідця, величина гачка і т. д. підбираються залежно від виду риби на яку планується рибалка. У водоймах зі стоячою водою можна одночасно ловити двома-трьома вудочками. При лові на течії приходиться обмежуватися використанням однієї снасті. Ловля риби з товщі води, передбачає встановлення наживки, не на дно, а саме в товщу води. І коли є течія або вітер, оснастку може зносити з місця лову.

Ловля риби з дна

При ловлі риби з дна використовується та ж снасть, що і при лові з товщі води. Однак величина відпуску гачка(поводок) з насадкою повинна бути збільшена. Кращим буде таке регулювання снасті, при якому грузило, що висить на волосіні, майже лягає на дно, а поводок з гачком і насадкою лежить на ґрунті. Поплавок при цьому повинен знаходитися в напівзатопленому стані. Таке налаштування, особливо при лові в місцях з щільним ґрунтом і слабкою течією, робить снасть дуже чутливою і дозволяє помічати найлегші дотики риби до наживки. Чутливість снасті, відрегульованою для ловлі з дна, не погіршується при слабкому вітрі, однак при високій хвилі, підкидає і опускає поплавок, потрібно мати чималий досвід, щоб навчитися відрізняти клювання від довільного руху поплавка.

А зараз пропоную переглянути відео рибалки поплавковою вудочкою від настояних професіоналів:

Вдалої Вам рибалки і до зустрічі на сторінках Ukrainianfishing.com.ua!

Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

 

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017