Рибалка матчевою вудочкою з ковзаючим поплавком

Доброго часу доби всім любителям рибної ловлі. Нещодавно я описував способи лову риби з дна і товщі води маховою вудочкою. Сьогодні я розповім про такий вид ловлі як, рибалка матчевою вудочкоюз ковзаючим поплавком.

Коли умови рибалки вимагають зробити далекий закид наживки, або глибина в місці лову перевищує довжину оснастки, на допомогу рибакам приходить матчева вудочка з пропускними кільцями і котушкою. Для більшої зручності для дальнього закиду, на матчевих вудочках використовують без інерційні котушки. З їх допомогою дуже зручно робити закид і вивуджувати рибу з води.

Перед тим як приступити до рибалки, необхідно ретельно виміряти глибину в місці лову. На основній жилці робиться штопор для поплавка, який відповідає виміряній глибині. Після того як виміряна більш менш точна глибина в місці лову, можна сміливо чіпляти на гачок наживку і робити закид снасті (попередньо прикормивши рибу в тому місці де планується рибалка).

Закид робити досить просто:

  • Необхідно підмотати котушкою жилку так, щоб гачок з наживкою і поплавок не заважали закиду;
  • Відвести дужку котушки, що стримує жилку від вільного розмотування, для подачі жилки при закиді (при цьому притримувати жилку пальцем);
  • Зробити потрібної сили замах, і при маху руками вудочки в сторону закиду відпустити жилку (уважно стежте за тим, щоб штопор для поплавка, вільно проходив через пропускні кільця);
  • Коли оснастка опускається на воду, так само притримуємо пальцем жилку, щоб не допустити її надмірної розмотування;
  • Після закиду, якщо жилки розмоталось більше ніж потрібно, підмотуємо котушкою зайву, затоплюємо і встановлюємо вудочку в заздалегідь підготовлену опору і чекаємо покльовки.

Рибалка матчевою вудочкою з ковзаючим поплавком,  досить захоплююча. Цікавим є насамперед сам процес виважування здобичі. Також вона має багато переваг, адже оснастку можна закинути на велику відстань від берега, де як показує досвід, можна очікувати на гарний трофей.

А зараз пропоную переглянути відео рибалки матчевою вудочкою від справжніх професіоналів:

Вдалої Вам рибалки і до зустрічі на сторінках Ukrainianfishing.com.ua!

Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017