Жилка для спінінга

Жилка для спінінга

Мої вітання всім любителям рибалки на сайті Український Риболов. В цій публікації ми продовжимо знайомство з оснасткою спінінга для рибалки на хижу рибу.

На черзі розповідь про те як підібрати жилку для спінінга.

Жилки що використовуються на спінінгах
Жилки для спінінга

Вибирати жилку для спінінга потрібно виходячи з варіантів і умов рибалки. Жилки бувають монофільні і плетені. Монофільні менш міцні, але мають гарні амортизаційні властивості, що часто потрібно при виведенні риби. Плетені жилки на порядок дорожчі ніж монофільні і при цьому достатньо швидко стираються об пропускні кільця. Хоча, останнім часом з’явилися і дорогі моделі монофільних жилок – вони дуже міцні і зроблені за спеціальними технологіями.

Що стосується плетених жилок, то технологія їх виготовлення також різна (при їх виготовленні використовують різної якості мікроволокна, жилки по різному сплітають і т.д.), відповідно і тестові навантаження вони витримують неоднакові. Тому рибаку потрібно вибирати, що йому більше підходить.

Потрібно пам’ятати: чим тонша жилка, тим легше закидати приманку, і при цьому товщина жилки і вага приманки мають відповідати одне одному. При занадто великій вазі приманки дуже тонка жилка може розірватись при невдалому закиді. І ще одна не мало важлива деталь: чим тонше жилка тим легше обманути рибу.

Зберігати жилку потрібно в сухому місці, уникаючи різких перепадів температури. Монофільні жилки довгий час не втрачають якості, якщо їх тримати в целофанових кульках в холодильнику при температурі 0 °C.

Ну і як завжди по традиції пропоную до перегляду відео як підібрати жилку для спінінга:

Вдалої Вам рибалки і до зустрічі на сторінках сайту ukrainianfishing.com.ua

Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017