Алюмінієві човни для рибалки

Алюмінієві човни для рибалки (загальні характеристики)

Алюмінієві човни мають масу переваг. Головною перевагою є те, що при відносно малій вазі досягається відмінна міцність. Середні алюмінієві човни для риболовлі, призначені для двох, важать всього 18 кілограмів. З цього випливає висновок, що для транспортування до водойми не потрібно купувати спеціальні силові причепи. Щоб привести таке судно в рух, не потрібно купувати мотори великої потужності, а отже, потрібно менше коштів на покупку самого двигуна і з’явиться можливість економити на паливі.

Алюмінієвий човен для рибалки
Алюмінієвий човен для рибалки

При плаванні на таких човнах можна без побоювання швартуватися не тільки до будь-яких берегів, а й пристаней і зацементованих берегів міських річок. Використовуючи металевий човен немає необхідності досконально знати рельєф дна, боячись пошкодити його об каміння або пісок. Ще одним плюсом суден з алюмінію є їх довговічність. Цей метал, як відомо, не піддається ніяким зовнішнім впливам навколишнього середовища, не боїться корозії.

Хочете додати своїй посудині ексклюзивний вид? З металевої посудиною це легко можна зробити. Метал, на відміну від гуми, можна пофарбувати. Сьогодні виробники суден для риболовлі роблять практично не затоплювальнні алюмінієві човни. Вони просто кладуть шматки пінопласту між шарами обшивки, що перешкоджає його потопленню, якщо човен навіть до країв заповнений водою.

Алюмінієвий човен на причепі
Алюмінієвий човен на причепі

Як і у будь-якого предмета, використовуваного в повсякденному житті, у алюмінієвого човна є свої недоліки. Через свої габарити, для транспортування цього плавзасобу необхідна наявність причепа. Також, у порівнянні з гумовими агрегатами, металеві мають досить високу ціну. Але, як мовиться, за комфорт треба платити. Велика різноманітність перерахованих плюсів з лишком перекривають ці невеликі недоліки.

Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Алюмінієві човни для рибалки: 2 комментария

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017