Які бувають надувні човни для рибалки

Які бувають надувні човни для рибалки (короткі характеристики)

Сьогодні на ринку зустрічається 3 різновиди надувних човнів. Розрізняють гребні, моторні і RIB надувні човни. Гребні човни мають найменші габарити і найменшу вага. Гребні човни використовують для риболовлі на невеликих дистанціях і вони відносно просто влаштовані. Так як балони розбиті на окремі відсіки, такий плавзасіб залишається на плаву навіть при сильному пошкодженні.

Надувний гребний човен для рибалки
Надувний гребний човен для рибалки

Надувний моторний човен, судячи з назви, обладнується навісним мотором. Його конструкція істотно відрізняється від гребного човна. Моторний надувний човен обладнується жорстким транцем, до якого, власне, і кріпиться двигун. Для маленьких убогих моторів досить надувного гумового днища. Якщо передбачається навісити потужний і важкий мотор, то для нього необхідно наявність жорстких пайолів, які дозволять глісирувати на великій швидкості.

Моторний надувний човен для рибалки
Моторний надувний човен для рибалки

Надувні човни RIB (Rigid Inflatable Boats) обладнуються V-подібним днищем, виготовленим з пластика або алюмінію. Завдяки своїм динамічним характеристикам, на ньому можна розвинути швидкість понад 135-и км / год. Борти його складаються з трьох секцій. Також він складається їх стрингера і профілю, кіля, навісного або стаціонарного транця.

Надувний човен RIB (Rigid Inflatable Boats)
Надувний човен RIB (Rigid Inflatable Boats)

Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017