З чого роблять надувні човни

З чого роблять надувні човни (деякі особливості)

Існує величезна безліч матеріалів, що застосовуються при виготовленні надувного човна. Однак, навіть при застосуванні різних матеріалів, всі рибальські судна однакові за будовою. Як правило, при виготовленні надувного човна застосовується міцні бавовняні волокна, синтетичний корд. З двох сторін надувний човен обробляється гумою або ПВХ з деякими добавками.

Виготовлення надувних човнів
Виготовлення надувних човнів

Надувні човни, зроблені з ПВХ, мають ряд переваг перед гумовими. Так як під час риболовлі передбачається тривале перебування на водоймі, то матеріали човна схильні до впливу прямих сонячних променів. Гумові човни для риболовлі досить сильно руйнуються від впливу сонця, тому її не застосовують за виготовленні моторних надувних човнів. В даному випадку більша перевага віддається ПВХ.

ПВХ не боїться ультрафіолетового випромінювання сонця, дуже стійкий до агресивного середовища морської води. Матеріал дуже міцний. Практично не схильний до деформації і розривів, відмінно тримає тиск повітря. Також цей матеріал не пріє і не гниє, добре витримує високі і низькі температури, не руйнується від впливу бензину або масла.

Зберігати човни з ПВХ потрібно попередньо висушивши, при температурі від -40-а до 70-и градусів Цельсія. Ще одним важливим нюансом зберігання є те, що потрібно уникати місць з гризунами, так як даний матеріал їх приманює. Гризуни можуть зіпсувати герметичність швів і прогризти безпосередньо балони.

Ще однією особливістю надувного човна, виготовленої з ПВХ є те, що у порівнянні з гумою ПВХ не так еластичний. Отже, цей матеріал більш міцний. Додаткову міцність човна з ПВХ можна надати армуванням. При такій технології судно здатне витримувати набагато більший тиск повітря.

Вибір судна для риболовлі та відпочинку безпосередньо залежить від місця його застосування та товщини гаманця господаря. Кожен човен має свої особливості в експлуатації і зберіганні. Отже, якщо передбачається аматорська риболовля недалеко від берега, можна придбати весловий надувний човен, а якщо передбачається долати на судні значні відстані, то доведеться розщедриться на купівлю більш серйозного човна.

Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017