Кращі поппери для рибалки на окуня та техніка ловлі

Рейтинг кращих попперыв для рибалки на окуння

Одним з видів воблерів є поверхнева приманка поппер. Вона стає паличкою-виручалочкою для спінінгістів в літню спеку. Прекрасно ловить поппер окуня навесні і восени на мілководдях, в зарослих старицях.

У літню спеку на риболовлю з поппером краще вирушати рано вранці або перед заходом сонця. Шукати зграї хижаків потрібно біля кордону чистої води і кромки водоростей.

Кращі поппери на окуня, рейтинг нашого сайту

Для лову окуня потрібні невеликі поппери. Довжина приманок зазвичай коливається від 45 до 70 мм, а маса знаходиться в межах 4,5-9гр.  Великий вибір попперів такого розміру може викликати замішання у початківця спінінгіста. Десятка кращих попперів для лову окуня може виглядати наступним чином.

 1. Yo-Zuri 3D Popper. Поппер довжиною 60мм і вагою 7г володіє відмінними аеродинамічними властивостями. У воді модель розташовується вертикально, що дозволяє користуватися різними варіантами проводок. На приманку зазвичай попадається великий і не стайня окунь.
 2. Daiwa TD Popper Z. Ця приманка має довжину 65мм і вагу 6г. Поппер виглядає реалістично завдяки живим очам і тривимірним чешуйкам. Корпус легко тримається на воді і чуйно реагує на легкі ривки. Вбудовані тріскачки видають при проводці хлюпаючий звук. Поппер добре працює при різних способах анімації, але не любить різких ривків.
 3. River2Sea Bubble Pop. Відмінною особливістю поппера є наявність прорізів з боків голови. Тому навіть при легкому посмикуванні кінчиком вудилища приманка видає привабливий для окуня звук. Основними проводками є твічінг і «stop and go». Є три варіанти виконання приманки: Bubble Pop 35, довжина 35 мм, вага 3,5 г; Bubble Pop 45, довжина 45 мм, вага 4,5 г; Bubble Pop 65, довжина 65 мм, вага 7 г.
 4. Halco Night Walker nano. Ультралайтовий поппер довжиною 36 мм і вагою 3,5 г відрізняється жорстким полікарбоновим тілом і найгострішими гачками. При класичній ривковій проводці голосно булькає і утворює фонтан бризок.
 5. Damiki Milo. Довжина приманки 60 мм, вага – 6,5 г. Після закидання поппер розташовується на поверхні води під кутом 45 градусів. Досить легкої потяжки, щоб приманка нахилилася вперед і зробила звук, що булькає.
 6. C’ultiva Gobo Popper. При довжині 60 мм і вазі 6,3 г приманка показує відмінні польотні якості. Поппер не боїться сильного бокового або зустрічного вітру. Виразні об’ємні очі, м’яке хвостове оперення надають моделі особливу ефективність при ловлі окунів. Проводка приманки виконується в класичному ривковому стилі.
 7. Liberty Popsy Junior. Поппер важить 7,7 г при довжині 45 мм. Модель чудово збалансована, відрізняється відмінною аеродинамікою. Під час проводки поппер штовхає повітряний міхур, бризкаючи водою. Приманка допускає використання різних способів анімації.
 8. Hacker Slaver Chug від DUO. Ця приманка вагою 10,5 г і довжиною 65 мм поєднує в собі кращі властивості поппера, уокера і раттлина. Родзинкою приманки є здатність змінювати гучність і тональність звуку залежно від сили ривків. Техніка лову полягає в різких ривках спінінгом з швидкою віддачею шнура.
 9. Caiman 35. Невеликий поппер довжиною 35 мм і вагою 2,5 г підійде для ультралайтового лову окуня. На гачок будуть потрапляти «матросики» і окуні середніх розмірів. Проводка може бути твічінговою або «stop and go».
 10. ZipBaits ZBL Popper. Поппер вагою 8,3 г і довжиною 68 мм «по зубах» не кожному смугастому розбійникові. Він орієнтований для лову «солідного горбача». Завдяки наявності вольфрамового грузика приманка орієнтована під кутом 30 градусів до поверхні води. Найкраще працює ривкова анімація.

  Поппер - уловиста приманка на окуння
  Поппер – уловиста приманка на окуння

Техніка ловлі окуня на поппери

Техніка ловлі окуня на поппер досить проста. Рибалці необхідно враховувати тільки кілька правил вудіння.

Дотримання тиші

Незалежно від умов лову (ловля з берега або човна), рибалка повинен дотримуватися тиші. Переміщення алюмінієвого човна або катера відлякують смугастого розбійника.

Підхід до місця лову

Човен потрібно підводити до точки лову обережно, проти сонця, вперед кормою. Закидати поппер необхідно до самої кромки очерету або тростника.

Техніка правильної проводки

Після закидання поппера слід відразу ж вибрати слабину волосіні, а приманку потрібно вести короткими ривками вудилища.

Окунь на поппер
Окунь на поппер

Промахи при клюванні, як з ними боротися?

Часто окунь, атакуючи поппер, промахується. Риба вискакує з води, робить «свічку» і шумно падає в воду. В цьому випадку необхідно швидко витягти поппер з води і закинути його в колишнє місце.

Ловля окуня на поппер є ефективною і видовищною риболовлею. Зграя смугастих розбійників азартно переслідує поверхневу приманку на поверхні води. Рибалці важливо зберігати спокій і рівновагу при ловлі окуня на поппери.

Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

 

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017