Ловля окуня восени на живця

Особливості ловля окуня осінню на живця

Закінчилося літо, настала осінь, вода у водоймах стала більш прозорою і холодною. З настанням цієї пори року змінюється і спосіб ловлі окуня, не потрібно думати, що літній спосіб лову підійде і восени, потрібно кардинально його змінити, для отримання позитивного результату.

Поговоримо про певні особливості ловлі цього хижака восени.

Знайти окуня можна практично в будь-якій водоймі нашого регіону. Спіймати його восени можна на ту ж снасть, на яку ви ловили і влітку. По-іншому варто підійти до вибору наживки для окуня, восени потрібно використовувати інші наживки.

Влітку ловити смугастого хижака можна на хробака або живця, в цю пору року він активно атакує ці приманки. Восени ловити окуня на хробака не вийде, і вам обов’язково доведеться запастися живцем, без якого ви влітку спокійно обходилися.

Де знайти окуня восени

Краще за все шукати хижака восени в глибинних брівках, в корчах або біля затоплених дерев. Можна шукати окуня в тих місцях, де влітку активно ловилася інша риба, вона звикає до постійного підгодовування, і знаходиться на цьому місці, де окунь на неї полює. Якщо ви правильно виявите місця скупчення окуня – це вже половина успіху всієї справи. Потрібно також враховувати той факт, що чим холодніше стає вода, тим на більшу глибину йде окунь.

Восени ловлять хижака в денний час доби, окунь денна риба, і вночі не ловиться. Якщо ви почали обловлювати певне місце, і довгий час немає жодної покльовки, тоді не потрібно довго сидіти на одному місці, потрібно переміщатися уздовж берега в пошуках окуня.

Восени ловляться найкрупніші екземпляри, про які влітку ви не могли й подумати. Такий окунь не плаває в зграях, зазвичай він тримається поодинці. Пізньої осені клювання такого окуня може бути досить непоганим, ви можете зловити чимало хороших екземплярів за один день.

Ловля хижака в листопаді

У листопаді при хорошій поході окунь може виходити на більш мілкі місця, а при поганій погоді йти на глибину. Чим холодніше стає вода, тим важче сподіватися на хороший результат. Але головне не падати духом і продовжувати ловити хижака до настання сильних холодів, а після їх приходу ловити окуня з льоду.

Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

 

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017