На окуня зі спінінгом

Ловля окуня на спінінг

У будь-якого рибалки, коли він зібрався на вилов окуня за допомогою спінінга, з собою завжди має бути всього три різного виду приманок. Це всім відома вертушка з розмірним номером 0-1, потім поппер або воблер з вагою 3, 5 грам і, звичайно ж, силіконові приманки.

На блешню-вертушку в Україні ловили, напевно завжди, з появою спінінга, а ось використовувати воблери і поппери, а також силікон стали використовувати в своєму арсеналі відносно не так давно.

Взагалі ловля окуня на поппери дуже цікава, оскільки це приманка рухається по поверхні води, то сам процес взяття окуня нами спостерігається на власні очі, так як бачимо саму атаку окуня на наживку.

Це дуже цікаво і виглядає ефектно. Але трапляється, що в тих місцях, де окуня повно, він просто не звертає увагу на цю поверхневу приманку, і тут нас виручать силіконові приманки невеликого розміру. Між іншим, саме з використанням цих приманок тільки рибалка відчує, що таке значить тест вудилища і на що він впливає.

При ловлі окуня, волосінь на надлегкий спінінг рекомендовано оснащувати діаметром не більше 0,14-0, 16мм. Запамятайте саме звичайну волосінь, а не плетену, так як у окуня слабкі дуже губи і при витягуванні полосатика на плетінку, нерідко рвуться губи , а при використанні капронової волосіні пом’якшуються ривки риби, вона, власне, амортизує і цим дозволяє рибалці вивести великого окунька і взяти його в підсак. Руками хапати окуня необхідно за нижню губу.

Трапляється, що взагалі не вдається зробити проводку, риба просто відразу висне на гачку, але часто доводиться підманювати хижого смугастого. І тут буде найкраще проводку робити легкими посмикуваннями, але і буває, що необхідна швидка проводка адже тільки таку наживку хижак стане атакувати.

Якщо необхідно швидше наловити на уху окуня, то нас виручить відвідний поводок або кілька в кількості два – три коротких повідця з твістером, з відповідними грузиками на кінці волосіні.

В загальному можна стверджувати, що найголовнішою умовою для гарної і успішної риболовлі з спінінгом на цього хижака є здатність рибалки зробити проводку на потрібній глибині, вгадати де стоїть окунь. Але найголовніше для рибалки це рухатися по березі, обловлювати берег і не стояти на одному місці.

Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

 

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017