Рибалка на окуня з відвідним поводком

Ловля окуня на відвідний поводок

Ловля окуня на відвідний поводок, перш за все, цікава і приваблива тим, що вона легка і не вимагає ніяких особливих умінь. Адже проводка з відвідним повідцем, може бути абсолютно різною. Давайте розглянемо основні способи проводки при ловлі окуня на відвідний поводок, а також різні способи їх комбінування.

Проводка приманки «stop and go»

Як правило, цей тип проводки застосовується практично в будь-якому місці, крім водойм у яких замулене дно.

Необхідно зробити закид, почекати, поки приманка торкнеться дна, і провести з протягуванням вантажу по дну, періодично роблячи паузу. Під час протягування, приманка пропливає вздовж дна, а в момент паузи, вона різко зупиняється. В такому випадку клювання найчастіше відбувається в момент зупинки приманки.

Рівномірна проводка

Цей тип проводки вважається найпростішим, але не можна сказати, що і малоефективним.

За допомогою цієї проводки ловля окуня на відвідний поводок виконується наступним чином: робиться закид, після торкання вантажем дна, починаємо рівномірно виконувати проводку.

Найважливішим моментом цієї проводки є правильно підібрана маса грузила. Маса грузила повинна бути підібрана так, щоб вантаж постійно торкався дна.

Проводка «Твічінг»

Ловля окуня на відвідний поводок, за допомогою цього типу проводки, виконується різкими ривками або рівномірною протяжкою кінчиком самого вудилища.

Можна сказати, що дана проводка, в процесі коливання, дуже добре привертає увагу хижака. Цей тип проводки, найчастіше використовують для пошуку хижака.

Окунева оснастка відвідний поводок
Окунева оснастка відвідний поводок

У наш час ловля окуня на відвідний поводок дуже популярна серед всіх рибалок. Найголовнішою частиною ловлі на відвідний поводок є добірка приманки. Багато хто вважає, що найкращою приманкою буде саме твістер. Але просто взяти будь-який твістер, цього мало, адже ще слід підібрати потрібний розмір, колір і форму. З розміром і формою тут, в взагалі-то, все ясно, а от колір, майже кожен рибалка підбирає на свій смак.

Що стосується вибору місця для рибалки, то тут варто зауважити, що місце вибрати можна практично будь-яке. Окунь, в основному, знаходиться в місцях перепаду глибин, кам’янистих гряд, бровок з ракушняка і в інших місцях нерівностей поверхні дна.

Для визначення рельєфу дна, необхідно зробити лише кілька, так званих, віялових закидів. Якщо ви опинитеся в зоні ракушняка, то при проводці, ви відчуєте часті постукування, ну або помітите невелике тремтіння кінчика вудилища.

Ловля окуня на відвідний поводок – це м’яка рівномірна проводка, але в деяких випадках можливі не часті ривки. В основному найкраще застосовувати невеликі протяжки, посмикування, похитування і протягання по дну водойми.

Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

 

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017