Переваги ловлі карася на фідер

Ловля карася на фідер

Срібний карась – одна з найвідоміших риб, ловиться практично в будь-яких водоймах на території нашої країни. Кількість карася найбільше в невеликих річках. Для його лову краще всього використовувати фідер, який дозволяє продовжити сезон риболовлі на карася по відкритій воді практично до безкінечності.

Навесні настає час, коли величезні косяки карася йдуть з великих річок в малі річечки. Для цього періоду характерна хороша рибалка, яка може ознаменуватися виловом екземпляра понад 1,5 кг. Ловлю карася можна здійснювати на будь-якій течії. Краще використовувати місця, де є перешкоди. Тут карась відпочиває перед наступним запливом на далеку відстань.

Весна дає більшу свободу вибору снасті, гачків і повідків. У цей час риба клює на все без розбору. Якщо водойма чиста, на її дні мало перешкод, то поводок використовувати не обов’язково. Гачок тоді потрібно кріпити відразу до основної жилки, після чого формується петля і кріпиться грузило або годівниця. На тип повідця впливає швидкість течії. При відсутності годівниці потрібно брати повідці більше 40 см.

Колоо семи днів триває хід риби, потім йде нерест. Період після нересту не є перешкодою для риболовлі. Карась іде на нерест не весь. Одночасно можна зловити таких риб, які вже закінчили нерест, або тих, які ще навіть не починали нереститися.

Однак після нересту потрібно поміняти місце ловлі карася. В цей час його багато в місцях з низькою течією або там, де вона взагалі відсутня. Крім того, після нересту обов’язково потрібна прикормка, інакше рибалка закінчиться нічим. Прикормка може бути абсолютно будь-якою: покупна або приготована самостійно.

Після нересту в підгодовування найкраще додавати пахучі речовини. Якщо метою є лише карась, то потрібно використовувати несильні ароматизатори, так як різкі запахи можуть залучити інших риб. Можна використовувати ванілін: 2 гр на 1000 гр підгодівлі. Тепла погода є причиною використовувати фруктові ароматизатори для додавання в прикормку.

Якщо рибалка йде на малій глибині, краще використовувати грузило. При закиданні на велику глибину, а також при активному клюванні замість грузила потрібно причепити годівницю. При цьому слід враховувати розміри карася.

Якщо при наявності годівниці клює крупна риба, то можна продовжувати рибалку далі в такому ж дусі. Якщо ловиться дрібна рибка, то після 8-11 перезакидів годівниці її потрібно змінити на грузило.

Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

 

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017