Рибалка на карася ранньою весною

Ловля карася ранньою весною

Ловля карася ранньою весною хороша тим, що працювати тут можна неквапливо, майже як взимку, використовуючи хоча б дуже дрібну мормишку або короткий штекер. Трохи згодом, як тільки потеплішає можна брати будь-яку снасть, аж до звичайної махової вудки. Ловля карася ранньою весною цікава і багатогранна.

Карась, як хитрий «звір» – гідний супротивник і щоб добути його потрібно проявити кмітливість і винахідливість. Риба відмінно бачить і чує всі пересування в підозрілому для неї місці і на рибалці не варто ні шуміти, ні миготіти, так само не варто використовувати побутові аромати. Враховувати на ловлі карася ранньою весною варто все – від інтенсивності першого клювання до запаху ароматизатора прикормки при різній температурі води.

Сезон розпочнеться вдало, якщо все підготувати правильно і нічого не забути. Правильно підібрати місце риболовлі, відшукавши стоянку або маршрут ходу карася. Для впевненості пару днів до першого заходу походити, поприкормлювати рибку бажано самоварними підгодовуваннями з вашим унікальним рецептом, щоб риба звикала.

Дуже важливо знати міру і не перегодувати карася, інакше клювань не буде. Варто поважати смаки карасика і приготувати наживку з мотиля або чогось пожирніше. Звичайно, тихо прийти в досвітній час, або на вечірню зорю, тихо і спокійно розташуватися, неквапливо розмістити снасті по водоймі і запастися терпінням. Адже нічого не вийде, якщо поливати все навколо фумігаторами-спреями і волати, що комарі дістали, розмахуючи руками.

Ловля карася ранньою весною – це тонкий, майстерний процес, доступний поціновувачам і метрам рибної ловлі. Навряд-чи карась, якщо він не великий, відійде навесні далеко від теплого берега або на глибоку воду. Де багато мулу – їхній рідний дім, так само в нерівностях дна – ямки, мілини, коси, бровки, або навіть гнилі корчі. Для успіху в лові карася ранньою весною важливо врахувати всі чинники, тоді рибалка пройде вдало, а результат перевершить очікування.

Снасті на ловлю карася навесні

Снасті на ловлю карася навесні застосовуються з усім розмаїттям рибальського фантазії.

Поплавці є важливою частиною снасті на ловлю карася навесні – чим легше він буде, тим більше шанс успішної риболовлі. Поряд з вагою, поплавок повинен бути високим, щоб збільшити його маневреність, адже карась клює скромно і це можна легко втратити. Гачки важливо підібрати середнього розміру, щоб не злякати рибу занадто великими, і не упустити з маленькими.

При гарній, ясній погоді, варто враховувати навіть колір волосіні – його варто підбирати до водоймища, або зовсім використовувати прозорий.

Але основні снасті на ловлю карася навесні застосовуються відповідно до особистих переваг рибалки і його вправністю у використанні вудилищ. Махова вудка не поступиться фідеру на неглибокому озерці, а матчі і зовсім можуть програти у недосвідченого рибалки. Завжди слід експериментувати – міняти снасть, наживку, підгодовування, довжину повідка і взагалі все!

Запас терпіння повинен бути невичерпний, бо від нього в більшій мірі залежить весь результат. Снасті на ловлю карася навесні відрізняються найбільшою універсальністю, ніж в усі сезони які залишилися. Клювання в цей час найідеальніше і варто врахувати, що від різних експериментів ніхто (крім улову) не постраждає.

Ловля карася весною на фідер

Ловля карася весною на фідер прекрасна тим, що нерозбещені риби не вимогливі до оснащення і можуть кидатися на великі гачки з гнойовим хробаком. Під час ходу карася, а потім і нересту, він ловиться на водоймах з високою течією, на спокійних ділянках, на яких найкраще застосовуються повідці, довжиною від 55 до 70 см.

Ловля карася весною на фідер
Ловля карася весною на фідер

Ловля карася навесні на фідер застосовується при будь-якій погоді і вітрі, що дуже важливо для завзятого рибалки, так як вага оснастки трохи відрізняться в більшу сторону від звичайної. Після закінчення нересту, карась йде в спокійні води. Тепер він стає більш вимогливим і без належної прикормки не варто і намагатися.

Ця риба охочих до ванілі і ловля карася навесні на фідер не повинна обходитися без пари пакетиків ваніліну в арсеналі. При активному клюванні можна періодично чергувати кидки з годівницею з закидами з вантажем. Але з годівницею застосовується симетрична петля, і невелику вагу годівниці, хоча фідерне оснащення не любить універсальних порадників. Важливо при лові карася навесні на фідер, щоб підгодовування не містило багато вологи і побільше мотиля.

Матчева ловля карася

Матчева ловля карася розрахована на далекий від берега улов рибок невеликих розмірів. Як і спінінг, вона має котушку, що і дозволяє закидати гачок на великі відстані. Вудилище зазвичай має довжину близько чотирьох метрів і буває двох типів: телескопічного і штекерного з’єднання; а так само трьох класів – легкі, середні і важкі, що відрізняються підвісом оснастки від п’яти до сорока грам.

Матчева ловля карася
Матчева ловля карася

Сучасна магазинна котушка для матчевої ловлі карася вміщує на себе до ста метрів волосіні, але, в взагалі-то, можна використовувати будь-яку дідову безінерціонку з глибокою шпулькою, намотавши кілька шарів старої волосіні. Що ще до волосіні, то вона повинна бито найтоншою і завжди потопаючою.

Щоб уникнути сумних моментів з розривами посеред процесу матчевої ловлі карася – потрібно відповідально підійти до вибору місця риболовлі, тобто – уникати очеретів, чагарників і бажано нових замутненою незвіданих місць, які можуть бути завалені корчами та іншими підводними сюрпризами.

Або застосовується шоклідер – заміна дальнього кінця волосіні, близько двох довжин вудилища, на більш товсту, акуратно підв’язану вузликом. Застосовуються так само і спеціальні поплавки, кращі з них оснащені оперенням, схожим зі стрілами, для точного закидання.

Матчева ловля карася своїм методом дозволяє діставати рибу до самого дна. Глибиномір, що кріпиться до гачка, дозволяє точніше визначити ефективність усіх встановлених параметрів.

Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

 

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017