Як ловити карася літом на мормишку

Ловля карася літньою вудкою з мормишкою

Рибалка на карася може стати набагато результативнішою, якщо замість гачка на поплавкову вудку прив’язати мормишку. Найбільш уловистою мормишкою, як показує практика, при застосуванні насадок тваринного походження є срібляста дробинка середнього розміру. З рослинними насадками відмінно себе зарекомендувала та ж сама дробинка червоного кольору.

З огляду на те, що у карася дуже добре розвинений нюх, мормишку після фарбування потрібно деякий час витримати в соняшниковій олії. Це дозволить усунути запах нітрофарби.

При використанні мормишки вантажопідйомність поплавка повинна бути такою, щоб з води виступала лише невелика частина антени. Тоді навіть найлегший дотик риби до насадки передається на поплавок.

Карась на мормишку літом
Карась на мормишку літом

Якщо ваги мормишки недостатньо, щоб правильно огрузити поплавок, на волосінь, на кілька сантиметрів нижче поплавця, ставиться свинцева дробинка. Поплавок бажано пофарбувати в чорний колір.

Дану снасть краще використовувати на невеликих глибинах, бажано щоб в безпосередній близькості від точки лову знаходилися зарості очерету або іншої водної рослинності.

Насадка повинна розташовуватися на кілька сантиметрів вище дна, при більшому відпуску мормишка може зануритися в м’який мул.

При тимчасовому ослабленні клювання, можна трохи підіграти снастю. Гра, створювана при цьому мормишкою, привертає увагу карася, і за цим, як правило, слідують клювання. Риболовля, при такому способі лову, носить активний характер.

Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017