Як ловити карася на поплавкову вудку

Ловля карася на поплавкову вудку

Якою має бути поплавкова вудка для ловлі карася? Поплавкова вудка в цьому випадку – основний інструмент рибалки. Ловля карася на поплавкову вудку – найпопулярніший спосіб. Найкраще карась клює в червні-липні, тобто ловля карася влітку найбільш доцільна.

Час доби і погода теж мають значення: в похмуру погоду – вранці, в сонячну – у другій половині дня. Вудка для ловлі карася повинна мати оптимальну довжину вудилища – 3,5-5 метрів, гачки для ловлі карася краще вибирати маленькі або середні.

Важливий не розмір гачка, а його загин, який вибирається в залежності від виду, величини і щільності насадки. Гачок обов’язково повинен бути гострим. Вибираємо діаметр волосіні 0,15-0,2 мм. Але якщо попадеться карась великого розміру, обрив волосіні досить імовірний. Але краще використовувати тонку волосінь, ніж позбутися клювання. Поплавок і котушка потрібні легкі, котушка безінерційна. Поплавці для ловлі карася вантажопідйомністю до 6 кг оптимальні.

Особливі снасті

Спортивні снасті для ловлі карася мають свої переваги, вони більш чутливі до покльовок. Поплавок має більш складну форму і кріпиться до волосіні в декількох місцях. Восени карасі живуть в глибинах водойми. В такому випадку стануть в нагоді снасті для ловлі карася для далекого закидання.

Влітку, навпаки, карась практично не клює з глибини, тому підійде легка вудка для ловлі карася.

Приготування підгодовування.

Ловля карася на поплавкову вудку без гарного підгодовування марна, багато рибалок вважають, що до приготування прикормки особливих зусиль докладати немає сенсу. Карася до наживки потрібно залучати усіма можливими способами.

В якості основи хороше і вигідне магазинне підгодовування для лову карася, змішане з мулом, але підійдуть і хліб, сухарі. Насадки для лову карася з чорного хліба, манки, розпареної перловки, кукурудзи ефективні, карась охоче клює. Як не дивно, карась любить часник. У будь-якому випадку воно повинне добре пахнути, залучати рибу візуально і бути поживним.

З суміші виліплюються кулі і закидаються в район поплавка. Хороші і тваринні насадки: гнойовий черв’як, опариш або мотиль. Протягом дня спробуйте запропонувати рибі кілька видів насадок. Карась не має шлунка.

Місце лову карася

Ловити карася краще біля очерету
Ловити карася краще біля очерету

Ловля карася на ставку легша, ніж на річці, так як відсутня течія. Риба клює практично на будь-якій ділянці ставка, але краще вибрати місця, де є корчі і очерети. В очеретах доцільно використовувати середню вудку, так як є ризик разом з карасем підняти важкий і об’ємний ком рослинності. Ті ж рекомендації і для місць з великою кількістю водоростей.

Потрібно виключити зачіп снасті. Про наявність карася в певному місці можна судити по бульбашках на поверхні води, там, де карась копається в мулі. Влітку карась переміщається в ставку активно, коли вода добре прогріта.

Секрети лову карася

Дивно, але карась обожнює смачні запахи. Ароматичні речовини, додані в підгодовування – неодмінна запорука успіху. Коли карась копається в мулі, рослинна їжа йому не цікава, підгодовуйте його тваринною насадкою. Карась не має шлунка і регулярність харчування для нього життєво важлива. Причому тривалість пауз між годуваннями пропорційна розмірам риб.

Трофейний карась
Трофейний карась

Звідси і нерегулярність клювання карася. Про це знають лише деякі рибалки. Побільше експериментів з вибором насадки, снастей обов’язково дадуть результат, адже карась, як усім відомо, риба непередбачувана, і основні секрети ловлі карася зводяться до того, що ви повинні бути готові до будь-якого повороту подій і знайти спосіб зацікавити і зловити карася.

Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

 

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Як ловити карася на поплавкову вудку: 1 комментарий

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017